Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > trabajador social para el ámbito de la salud mental/trabajadora social para el ámbito de la salud mental > Skupinski Habilitator V Svz - M/ž

Oferta de empleo en Eslovenia (Savinjska) de trabajador social para el ámbito de la salud mental/trabajadora social para el ámbito de la salud mental

Skupinski Habilitator V Svz - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social › trabajador social para el ámbito de la salud mental/trabajadora social para el ámbito de la salud mental.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk › Socialni delavci/socialne delavke, svetovalci/svetovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:

SOCIALNI DELAVEC ZA DELO Z OSEBAMI S POSEBNIMI POTREBAMI, poskusno delo 4 mesece, Določen čas  oz. vrnitve zaposlene nazaj na delovno mesto., polni delovni čas, 40, VODENJE, ORGANIZIRANJE, SPREMLJANJE IN IZVAJANJE STROKOVNEGA

DELA V SKUPINI UČENCEV TER PRIPRAVA IN IZVAJANJE INDIVIDUALNIH PROGRAMOV DELA V POSEBNEM

PROGRAMU VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA,PRIPRAVLJANJE STROKOVNIH POROČIL, PLANOV IN EVALVACIJ

VZGOJNO PEDAGOŠKEGA DELA,USMERJANJE KADRA PRI DELU Z UČENCI (DAJANJE NAVODIL, PISANJE

DNEVNIH PRIPRAV ZA DELO) VKLJUČEVANJE V CELOTEN PROCES OBRAVNAVE UČENCA NA VSEH

ŽIVLJENJSKIH PODROČJIH NA PODLAGI POSEBNEGA PROGRAMA VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA (PPVIZ) .V

ČASU POČITNIC, IZREDNIH RAZMER OPRAVLJANJE DELA IN NALOG S PODROČJA VARSTVA

UČENCEV,SODELOVANJE S STARŠI, SKRBNIKI IN STROKOVNIMI DELAVCI IN DRUGIMI INSTITUCIJAMI,

IZVAJANJE SOCIALNE OSKRBE UČENCEV,,SPREMSTVO IN PREVOZ UČENCEV IZVEN USTANOVE, VODENJE

TIMSKIH OBRAVNAV, KOORDINACIJ ZAPOSLENIH, KOORDINIRANJE DELA Z VODSTVOM IN Z DRUGIMI

USTANOVAMI,, Kandidati naj k vlogi priložijo potrdilo o nekaznovanosti po 107.a členu ZOFVI. Ustrezna izobrazba za zasedbo delovnega mesta SKUPINSKI HABILITATOR V SVZ – UČITELJ je Profesor specialne in rehabilitacijske pedagogike z opravljenim strokovnim izpitom iz področja vzgoje in izobraževanja. V primeru, da se na razpis ne prijavi kandidat z ustrezno izobrazbo, bo izbira kljub temu opravljena, s kandidatom pa se bo sklenilo delovno razmerje za določen čas 12 mesecev iz razloga nadomeščanja odsotne sodelavke zaradi neizpolnjevanja razpisnih pogojev na podlagi 6. odstavka 109.člena ZOFVI, da se zagotovi nemoten potek dela. Kandidati bodo obveščeni o izbiri na e-naslov, ki so ga navedli v prijavi. Delo poteka v dveh izmenah. Od kandidatov pričakujemo čut za delo z osebami z zmerno, težjo in težko motnjo v duševnem in telesnem razvoju, obvezen vozniški izpit B kategorije.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: CENTER ZA USPOSABLJANJE, DELO IN VARSTVO DOBRNA, Lokovina 13 A, 3204 DOBRNA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MIKLAVŽIN SIMONA
Contact Phone: 03 780 10 00
Contact Email: tajnistvocudv-dobrna.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE26883.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social › trabajador social/trabajadora social › trabajador social para el ámbito de la salud mental/trabajadora social para el ámbito de la salud mental ofertadas.