Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > analista de sistemas de TIC > Analüütik/testija

Analüütik/Testija. Estonia

Ofertas de trabajo de analista de sistemas de TIC en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas › analista de sistemas de TIC.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia spetsialistid › Tarkvara ja rakenduste arendajad ning analüütikud › Süsteemianalüütikud.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Otsime analüütik-testijat kelle abil viia ehitussektori digitaliseerimine järgmisele tasemele. Tule ja löö kaasa digitaliseerimise eduloole!

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:

- äriprotsesside modelleerimine

- süsteeminõuete analüüsimine ja kaardistamine

- tarkvara dokumentatsiooni väljatöötamine

- funktsionaalsuse dokumenteerimine kasutuslugudena

- lähteülesannete koostamine ja dokumenteerimine

Omalt poolt pakume: Pakume sulle: toetavat tiimi ja paindlikku töökorraldust; huvitavaid ja vaheldusrikkaid projekte; kodukontori võimalust (remote work); erialalisi koolitusi; spordikompensatsiooni; konkurentsivõimelist tasu.

Muud nõuded: Ootame Sind, kui Sa: omad varasemat kogemust analüütiku ja testijana (nii frontend kui backend); omad 3+ aastat töökogemust IT valdkonna analüütikuna ja/või testijana; omandanud või omandamas IT-alast kõrgharidust; soovid töötada vaheldusrikaste projektidega, mitmekülgsete ülesannete kallal; Oled loomult järjekindel ja süsteemne; omad kogemust automaat testimisega; oskad panna end lõppkasutaja kingades; Sind saab iseloomustada sõnadega nagu täpne, kohusetundlik ja korrektne.

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 3 años.

Empleador: WENTURE OÜ (https://wenture.io/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37256508621
  • Correo electrónico: talentwenture.io

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1581964.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas › analista de sistemas de TIC ofertadas.