Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > analista financiero/analista financiera > Analityk Ds. Aplikacji Gotówkowych

Trabajo en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de analista financiero/analista financiera

Analityk Ds. Aplikacji Gotówkowych

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Analistas financieros › analista financiero/analista financiera.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw finansów › Analitycy finansowi.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Przetwarzanie dokumentacji i utrzymywanie standardowych procedur operacyjnych, w tym dokumentowanie wyjątków. Monitorowanie zapytań i próśb w skrzynce pocztowej zespołu należności regularnie przez cały dzień oraz wspieranie zespołu w krytycznych sytuacjach. Ścisła współpraca z analitykami kredytowymi w celu rozwiązywania problemów z gotówką na koncie poprzez szybkie zarządzanie zawiadomieniami o wpłatach i komunikację dotyczącą znaczących wartości kluczowych klientów. Komunikacja z działem skarbu i zewnętrznymi bankami w razie potrzeby. Realizacja wszystkich wewnętrznych/zewnętrznych wymagań audytowych/SOX zgodnie z prośbami. Przeglądanie wszystkich dokumentów zamknięcia i zapewnianie dokładności danych dotyczących należności przed zamknięciem.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- umiejętności: Certyfikat z języka francuskiego - konieczne; Bardzo dobra umiejątność współpracy w globalnym zespole zróżnicowanym kulturowo, zdolności analityczne - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany - konieczne; francuski - w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany - konieczne

- pozostałe: Znajomość języka angielskiego - terminologia specjalistyczna.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Daleka 11A

Grodzisk Mazowiecki 05825

- wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP na rozmowę do pracodawcy

- języki aplikowania: polski

Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Powiatowy Urząd Pracy.

Anna Kieszkowska, tel.: 227555586 w. 241, email: anna.kieszkowskagrodziskmazowiecki.praca.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1831StPr/24/0250.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Analistas financieros › analista financiero/analista financiera ofertadas.