Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > microbiólogo/microbióloga > Analitik V Laboratorijski Medicini S Posebnimi Znanji (e047104), Kikkb, Ukc Ljubljana - M/ž

Contratación en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de microbiólogo/microbióloga

Analitik V Laboratorijski Medicini S Posebnimi Znanji (e047104), Kikkb, Ukc Ljubljana - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines › biólogo/bióloga › microbiólogo/microbióloga.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Biologi/biologinje, farmakologi/farmakologinje, agronomi/agronomke ipd › Biologi/biologinje, ekologi/ekologinje ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

ANALITIK V LABORATORIJSKI MEDICINI, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - ORG., NADZOR IN IZVAJANJE ODVZEMA, SORTIRANJA, EVIDENTIRANJA IN ARH. BIOL. MATERIALA

- SAMOSTOJNO IZVAJANJE ZAHTEVNEJŠIH IN NAJBOLJ ZAHTEVNIH LAB. PREISKAV RAZLIČNEGA BIOL. MATERIALA, POTRJEVANJE REZULTATOV

IZVEDENIH PREISKAV, SAMOSTOJNO UVAJANJE OSNOVNIH LAB. PREISKAV (VERIFIKACIJE) TER SODELOVANJE PRI UVAJANJU ZAHTEVNEJŠIH IN NAJBOLJ

ZAHTEVNIH LAB. PREISKAV, VREDNOTENJE REZULTATOV LAB. PREISKAV

- UREJANJE DEL. OKOLJA, KONTROLA PRIPRAVLJENOSTI DEL. PROSTOROV, MATERIALOV, APARATUR IN PRIPOMOČKOV ZA DELO, ROKOVANJE Z

REAGENTI/KEMIKALIJAMI, VZDRŽEVANJE OPREME, TEST. IN UVAJANJE NOVE OPREME IN ANALIZATORJEV PO NAVODILIH, SODELOVANJE PRI ORG.

- IZVAJANJE NOTRANJE/ZUNANJE KONTROLE IN SODELOVANJE PRI NADZORU KAKOVOSTI, SODELOVANJE PRI IZBOLJŠAVAH IN STAND. LAB.

PREISKAV, SODELOVANJE PRI ORGANIZACIJI IN IZVAJANJU RAZISKOVALNEGA DELA, IZOBRAŽEVANJE IN MENTORSTVO PRIPRAVNIKOM TER OSEBAM NA

USPOSABLJANJU

- IZVAJANJE DEL IN NALOG S PODROČJA FLEB. V URGENTNEM LAB. OZIROMA V LAB., KI POKRIVA SLUŽBO 24 UR NA DAN IZVAJANJE RAZISKOVALNE DEJAVNOSTI, KLINIČNE RAZISKAVE IZVAJANJE PREISKAVE DIFERENCIALNE KRVNE SLIKE-

PATOLOGIJA-MIKROSKOPSKI PREGLED KRVNEGA ZAMAZA DELO V LAB. ZA PATOLOGIJO IZVAJANJE MIKROSKOPSKEGA PREGLEDA KOSTNEGA

MOZGA DELO V AKREDITIRANEM LAB. DELO V PRESEJALNIH PROGRAMIH, POGOJI ZA ZASEDBO DELOVNEGA MESTA: Zahtevana raven izobrazbe:- Visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prejšnje)/visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja),- Magistrsko izobraževanje (druga bolonjska stopnja)/magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja). Zahtevana poklicna/strokovna izobrazba:- MAG. LABORATORIJSKE BIOMEDICINE /2.bol.st/,

- POKLIC S PODROČJA FARMACIJE, BIOKEMIJE, KEMIJE, BIOLOGIJE, MIKROBIOLOGIJE, BIOTEHNOLOGIJE (univ. izob. ali 2.bol.st.).

Zahtevana kvalifikacija: Strokovni izpit

9.4 Zahtevana dodatna znanja/pogoji

-predhodna uvrstitev na delovno mesto E047002 ANALITIK V LABORATORIJSKI MEDICINI I ter izpolnjevanje kriterijev iz 16. člena

Aneksa h kol. pogodbi za dejavnost zdravstva in socialnega varstva Slovenije (Ur. l. RS, št. 165/2022),

-vsaj dve izobraževanji iz strokovnih vsebin za delo v laboratoriju na določenem delovnem področju - potrjeno z dokazili.

Zahtevane delovne izkušnje (meseci):12,

Vrsta delovnih izkušenj: na delovnem mestu E047002 ANALITIK V LABORATORIJSKI MEDICINI I,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1211 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 1 años.

Empleador: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA, Zaloška cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PORENTA KATJA
Contact Email: katja.porentakclj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:PF29981.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Biólogos, botánicos, zoólogos y afines › biólogo/bióloga › microbiólogo/microbióloga ofertadas.