Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > director de restaurante/directora de restaurante > Ravintolapäällikkö, Saariselän Tunturihotellit Oy, Inari

Ravintolapäällikkö, Saariselän Tunturihotellit Oy, Inari

Trabajar de director de restaurante/directora de restaurante en Finlandia (Lappi)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante.

Traducción de la profesión: Johtajat › Hotelli- ja ravintola-alan, vähittäiskaupan ja muiden palvelualojen johtajat › Hotellin- ja ravintolanjohtajat › Ravintolanjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Santa's Hotels on yksi Lapin matkailun merkittävimmistä toimijoista. Kansainvälinen ja tyylikäs ketjumme tarjoaa elämyksellisiä majoitus- ja ravintolapalveluita Rovaniemellä, Luostolla, Levillä, Saariselällä, Kilpisjärvellä ja Kalajoella.

Haemme nyt ravintolapäällikköä Saariselän suurimpaan ravintolakokonaisuuteen Santa's Hotel Tunturiin.

Ravintolapäällikkönä vastaat ravintola- ja kokouspalvelujen sekä tapahtumien sujuvuudesta, sekä huomioit ja ohjaat henkilökuntaa onnistumaan. Asiakkaiden ilahduttaminen on sinulle sydämen asia. Pidät yllä hyvää henkeä omalla persoonallasi vauhdikkaissa ja muuttuvissa tilanteissa.

Odotamme, että sinulla on halu ja palo kehittää yksikön ravintoloita. Olet osa hotellin johtoryhmää, jossa sparrataan yhdessä parhaaseen tulokseen, suunnitellaan tulevaa, seurataan toteumaa ja kehitetään toimintaa.

Huolehdit tiimistäsi, mahdollistaen ravintolan arjen mutkattomuuden sekä työntekijöiden potentiaalin valjastamisen parhaalle mahdolliselle tasolle. Vastaat osastosi rekrytoinneista, jotta meillä on parhaat tekijät pitämässä huolta asiakkaistamme. Vastuullasi ovat myös tilaukset ja inventaariot.

TARJOAMME SINULLE:

-Sopimuksen mukaisen palkkauksen

-Mielenkiintoista ja vaihtelevaa työtä upeassa ympäristössä

-Vakavaraisen lappilaisen perheyhtiön

-Positiivisen työskentelyilmapiirin sekä osaavan ja motivoituneen tiimin työsi tueksi

-Santa's Hotels -ketjun kattavat henkilöstöedut

EDELLYTÄMME SINULTA:

-Joustavaa ja ihmisläheistä johtamistyyliä

-Aikaisempaa kokemusta/ koulutusta vastaavasta työstä

-Rohkeutta ja asennetta tarttua haasteisiin ja kykyä hoitaa vaativiakin tilanteita sekä isoja tapahtumia

-Hyvää juoma- ja ruokatietoutta

-Alkoholi- ja hygieniapassia

Aloituspäivä työssä sopimuksen mukaan.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 255 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Saariselän Tunturihotellit Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:4d9f50aa-e09e-4ced-a215-3c96b29941e1.

Ver las 126 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante ofertadas.