Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > electricista > Aloitteleva Teleasentaja, Click Henkilöstöpalvelut Oy, Pk-seutu / Uusimaa, Helsinki

Aloitteleva TELEASENTAJA, Click Henkilöstöpalvelut Oy, PK-seutu / Uusimaa, Helsinki

Oferta de trabajo de electricista en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakasyrityksellemme aloittelevaa TELEASENTAJAA vakituiseen ja kokoaikaiseen työsuhteeseen. Työkohteet sijaitsevat PK-seudun sekä Uudenmaan alueella ja töitä tehdään 40h /vko.

Työtehtäviisi kuuluvat mm. telekaapeleiden mittausta, päättämistä ja vetämistä sekä kuituhitsausta. Aikaisempi työkokemus teleasennustehtävistä ei ole välttämätöntä, sillä työskentely tapahtuu kokeneemman asentajan parina ja asiakasyrityksemme tarjoaa kattavan perehdytyksen työhön.

Työnhakijalta odotamme:

- sähköalan koulutusta sekä eduksesi luemme aikaisemman työkokemuksen sähköalalta

- B-luokan ajokorttia ja omaa autoa

- hyvää suomen kielen taitoa

- reipasta asennetta

Tarjoamme työnhakijalle:

- vakituisen ja kokoaikaisen työsuhteen

- perehdytyksen teleasentajan työtehtäviin

- kilpailukykyisen palkkauksen osaamisesi mukaan

Kiinnostuitko tehtävästä? Paikka täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä, joten täytä hakemus pikimmiten alla olevan linkin kautta. Kerro hakemuksessa osaamisestasi ja aikaisemmasta työkokemuksestasi.

Rekrytointiprosessista vastaa Click Henkilöstöpalveluiden Matias Venemies. Vaihtoehtoisesti voit myös lähettää hakemuksen sekä ansioluettelosi sähköpostitse. Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimiclick-hp.fi . Vastaan mielelläni kysymyksiin myös puhelimitse arkisin klo 9-16 välisenä aikana numerosta 050 411 0416.

40h / vko

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 969 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Click Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:09f2ec7c-3e86-4c16-a8fe-e4061388a986.

Ver las 238 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.