Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Telefonistas > Agent/ica U Odjelu Teleprodaje

AGENT/ICA U ODJELU TELEPRODAJE. Croacia

Trabajo de Telefonistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Telefonistas.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Customer services clerks › Client information workers › Telephone switchboard operators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • posao ćeš započeti obukom na kojoj ćeš se upoznati s jednostavnim sustavom i procesima uz podršku naših voditelja timova i trenera
  • komunicirat ćeš i prodavati najbolje telekomunikacijske pakete na tržištu što će ti omogućiti ostvarivanje realno postavljenih ciljeva
  • pružat ćeš informacije postojećim i potencijalnim korisnicima našeg klijenta i imati minimalno administrativnog posla

Poslodavac nudi:

  • Početna obuka i podrška: Osiguravamo da svaki novi član tima dobije sve potrebne alate i znanje kako bi se uspješno integrirao i ostvarivao željene rezultate.
  • Nagrađivanje:Tvoj trud i doprinos bit će prepoznati i nagrađeni. Osim redovne plaće, nudimo atraktivne prodajne bonuse i nenovčane nagrade kako bi te dodatno motivirali za ostvarivanje uspjeha.Welcome bonus u iznosu od 300€ (nakon 3 mjeseca rada)
  • Fleksibilni bonus za nove agente prva 3 mjeseca
  • Različite mogućnosti rada: Omogućavamo opcije punog ili nepunog radnog vremena te opciju rada na studentski ugovor
  • Razvojni put: Nudimo svakom pojedincu priliku za napredovanje i rast unutar tvrtke.
  • Balansiranje privatnog i poslovnog života: Važno nam je da naši zaposlenici imaju ravnotežu između obveza na poslu i slobodnog vremena te stoga na ovom projektu nudimo rad u prvoj smjeni svima koji to žele, kao i fleksibilnost u odabiru smjena, slobodne vikende i neradne blagdane.
  • Prijateljska atmosfera i timski duh: Radimo zajedno kao tim, podržavamo jedni druge i slavimo uspjehe zajedno.

Uvjeti:

  • orijentiranost na ostvarivanje rezultata (iskustvo u prodaji je prednost, ali ne i uvjet)
  • osnovno korištenje MS Office paketa
  • pozitivan stav, otvorenost u komunikaciji, aktivno slušanje
  • samostalnost, visoku motiviranost za napredak u karijeri
  • spremnost na rad iz ureda
  • hrvatski jezik (nivo izvornog govornika)

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 19.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Transcom WorldWide d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2566627.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Telefonistas ofertadas.