Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Telefonistas > Agent/ica U Call Centru Hrvatskog Telekoma

AGENT/ICA U CALL CENTRU HRVATSKOG TELEKOMA. Croacia

Ofertas de empleo de Telefonistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Telefonistas.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Customer services clerks › Client information workers › Telephone switchboard operators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tražiš posao jer se "od nekuda mora krenuti"? Želiš stalni posao u kompaniji gdje te i slušalica može odvesti u smjeru karijere iz snova? Ne klikaj dalje, ovo je oglas za tebe!

Iako ti se možda na prvu ne čini tako, ali znanja i vještine koje stekneš na ovoj prvoj liniji s korisnicima mogu biti tvoja direktna karta do blistave magenta karijere. Potvrdili voditelji, menadžeri, IT i brojni ostali experti koji su baš tamo napravili prve poslovne korake u Hrvatskom Telekomu. ????

Prije nego što se prijaviš, kolege misle da je bitno da znaš…

Tvoje radno iskustvo nam ovdje nije najbitnije. Ako imaš dobre komunikacijske vještine, nemaš strah od telefona i motiviran si za rad, ostatak ćeš vrlo lako naučiti i izbrusiti uz mentore i kolege. Svi su prošli nervozu zvanu "prvi poziv" pa će ti vrlo rado uskočiti sa savjetima.

Prva dva mjeseca bit ćeš u edukacijskom "inkubatoru", gdje ćeš uz mentorstvo učiti sve ono što ti je potrebno za tvoj samostalni rad u jednom od tri tima: tehnička podrška, info telefon i tim računa. A uz to ćeš dobiti i dodatni bonus.

Jednom kada se pridružiš Hrvatskom Telekomu, otvara ti se karijerni svijet neograničenih mogućnosti. Ako želiš konkretne brojke, u prvih šest mjeseci ove godine preko 50 kolega napravilo je svoj karijerni pomak unutar Hrvatskog Telekoma. A ti kroz digitalne edukacije, online learning platforme i interne razvojne programe možeš svoju karijeru usmjeriti onako kako želiš, u Hrvatskoj, ali i cijeloj Deutsche Telekom Grupi

Nudimo:

  • ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • mjesečne bonuse usklađene s tvojim poslovnim ciljevima
  • naknadu za topli obrok i prijevoz
  • mogućnost povremenog rada od kuće nakon što skupiš određeno iskustvo
  • plaćenu edukaciju i podršku mentora
  • rad u smjenama koji se dogovara na mjesečnoj razini
  • motiviranu mladu ekipu koja pokreće prijateljsku radnu atmosferu
  • službeni laptop
  • dodatnu Simpa nadoplatu svakog mjeseca
  • digitalna edukacije, online platforme i interne programe s kojima možeš unaprijediti svoja znanja i vještine

Opis posla:

  • zaprimanje poziva i rješavanje različitih upita, zahtjeva i prigovora korisnika o telekomunikacijskim uslugama, proizvodima i računima
  • identificiranje potreba korisnika prilikom kontakta te kreiranje prodajnih ponuda
  • prodaja i ugovaranje usluga Hrvatskog Telekoma
  • pozivanje privatnih korisnika sukladno kampanjama i potrebama
  • unošenje podataka u relevantne baze tijekom i nakon svakog kontakta s korisnikom

Uvjeti:

  • minimalno SSS
  • poznavanje osnovnih programa na računalu (MS Office paket, Outlook)
  • razvijene komunikacijske vještine
  • razvijeno aktivno slušanje i prijenos informacija
  • sklonost i spremnost na prodaju proizvoda i usluga
  • razvijen interes prema telekomunikacijskoj tehnologiji i prodaji

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 10.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Electus DGS d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: zivotopiselectus.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2525445.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Telefonistas ofertadas.