Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios > Administrator W Sekcji Ochrony Fizycznej

Administrator w sekcji ochrony fizycznej. Pomorskie

Vacante de administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios en Pomorskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios.

Traducción de la profesión: Pracownicy biurowi › Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni › Pracownicy obsługi biurowej › Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Planowanie służb i prowadzenia dokumentacji kadrowej związanej z funkcjonowaniem sekcji. Wydawanie i anulowanie przepustek stałych, okresowych i identyfikatorów samochodowych. Administrowanie systemami wspomagającymi ochronę obiektu (system kontroli dostępu, system depozytorów kluczy, systemy alarmowe). Przygotowywanie pism do firm i instytucji zewnętrznych oraz jednostek organizacyjnych MOSG związanych z dostępem do obiektów. Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji i brakowania. Realizacja bieżących zadań związanych z funkcjonowaniem sekcji. Wykonywanie obowiązków pracownika biura przepustek. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7:30 - 15:30.

Wymagania:

- wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne

- pozostałe: mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie, biegła obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych, praca w zespole, mile widziane: znajomość obsługi elektronicznych urządzeń monitorujących stan bezpieczeństwa obiektu, znajomość przepisów regulujących ochronę osób i mienia, znajomość przepisów zawartych w kodeksie pracy, komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, nastawienie na realizację celów, chęć zdobywania nowej wiedzy, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, złożenie oświadczenia lustracyjnego (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972 r.),  posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa lub zgoda na udział w procedurze sprawdzającej w zakresie dostępu do informacji niejawnych o klauzuli ,,poufne".

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: Termin składania aplikacji (CV i list motywacyjny - podpisane, kopia dokumentu poświadczającego wykształcenie, podpisane oświadczenia: o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru, o korzystaniu z pełni praw publicznych, o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie lustracyjne (dotyczy

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 339 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Empleador: Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku.

Instrucciones para solicitar:

email: ewa.szymanska2strazgraniczna.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1847StPr/24/6973.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina › administrador de cuentas de socios/administradora de cuentas de socios ofertadas.