Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Administrator/ica

ADMINISTRATOR/ICA. Croacia

Trabajos en Croacia de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Numerical clerks › Accounting and bookkeeping clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23) i članka 82. Statuta , Epoha, privatna osnovna škola s pravom javnosti, raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa ADMINISTRATOR/ICA

1 izvršitelj na neodređeno nepuno radno vrijeme, 20 sati tjedno

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola (članak 13. stavak 2. Zakona o ravnopravnosti spolova, NN 82/08 i 69/17).

UVJETI ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

- kandidati koji se prijavljuju na natječaj uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, trebaju ispunjavati i posebne uvjete propisane Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11,5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22 i 156/23) i Pravilnikom o odgovarajućoj

vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/19 i 75/20).

-posebni uvjeti za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi za osobe koje sudjeluju u odgojno-

obrazovnom radu s učenicima jesu poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma u mjeri koja omogućava izvođenje odgojno-obrazovnog rada, odgovarajuću vrstu i razinu obrazovanja kojom su

osobe stručno osposobljene za obavljanje odgojno-obrazovnog rada

- uvjeti stručne spreme za navedeno radno mjesto propisani su Pravilnikom o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (NN 6/19 i 75/20).

- poslove ADMINISTRATORA može obavljati osoba koja je završila srednjoškolsko obrazovanje.

ROK ZA PODNOŠENJE PRIJAVE NA NATJEČAJ

- 8 dana od dana objave natječaja

ZAPREKE ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA

- radni odnos u školskoj ustanovi ne može zasnovati osoba za koju postoje zapreke sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

PRIJAVA NA NATJEČAJ

Uz prijavu u kojoj je potrebno navesti osobne podatke (ime i prezime, adresu stanovanja, kontakt broj i e-mail adresu na koju će se dostaviti obavijest o datumu i vremenu procjene odnosno testiranja) i naznaku radnog mjesta na koje se prijavljuje, potrebno je priložiti:

1. vlastoručno potpisana prijava na natječaj

2. životopis

3. dokaz o državljanstvu

4. dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja/stečenoj stručnoj spremi – preslika

5. uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak

glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od dana raspisivanja natječaja – preslika

6. dokaz o evidentiranom radnom stažu (elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje), ne stariji od dana objave natječaja (preslika)

Priložene preslike neće se vraćati podnositeljima prijave na natječaj. Kandidat koji bude izabran će predočiti školi originale ili ovjerene preslike dokumenata. Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od osam (8) dana od dana objave natječaja ISKLJUČIVO NA E-MAIL ADRESU ŠKOLE infoepoha.hr s naznakom

„ZA NATJEČAJ-ADMINISTRATOR“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. Kandidat prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za

potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka. Kandidat prijavljen na natječaj bit će obaviješten putem mrežne stranice osnovne škole najkasnije u roku od osam dana od dana sklapanja ugovora o radu s odabranim kandidatom.

Ovaj natječaj objavljen je dana 13.6. 2024. godine na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici osnovne škole www.epoha.hr .

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: EPOHA, privatna osnovna škola s pravom javnosti.

Instrucciones para solicitar:

Email: infoepoha.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2520456.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.