Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Oficinistas generales > Administrativni Referent / Administrativna Referentica

ADMINISTRATIVNI REFERENT / ADMINISTRATIVNA REFERENTICA

Contratación de Oficinistas generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › General office clerks › General office clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

- vodi matičnu knjigu i dossier-e radnika u Centru,

- obavlja prijave i odjave zaposlenika, te prijavljuje slobodna radna mjesta Zavodu

za zapošljavanje,

- vodi i odgovoran je za ažurnost i točnost personalne dokumentacije i svih poslova

vezanih za kadrovske promjene,

- prepisuje svu dopisnu dokumentaciju za potrebe ravnatelja - rad na računalu,

- vrši usmenu i pismenu korespondenciju za potrebe procesa rada Centra,

- vodi evidenciju prisutnosti na radu, bolovanju i godišnjem odmoru radnika u

Centru,

- vodi brigu i čuva arhivsku građu ustanove,

- kontaktira s drugim ustanovama u vezi poslova i radnih zadataka iz djelokruga

svoga rada,

- nabavlja školski materijal za potrebe korisnika i kancelarijski materijal za stručne

djelatnosti,

- vrši i organizira nabavku potrebnih proizvoda, potrošnog materijala i sitnog

inventara za potrebe Centra,

- uskladištava nabavljenu robu, odgovoran je za uskladištenje i manipulaciju s

robom, inventarom i materijalom,

- vodi urudžbeni zapisnik,

- zaprima, urudžbira, raspoređuje i šalje poštu uz evidenciju troškova,

- odgovoran je za pravilno trošenje potrošnog materijala i energije,

- ispunjava obrasce o nezgodama na poslu,

- vrši prijepis, umnožavanje i raspodjelu dopisa i obavijesti na razini Centra,

- obavlja i druge poslove po nalogu ravnatelja.

CENTAR ZA PRUŽANJE USLUGA U ZAJEDNICI TIĆ RIJEKA

Beli Kamik 11

51 000 Rijeka

Rijeka, 17.07.2024.

Na temelju članka 6. Pravilnika o radu Centra za pružanje usluga u zajednici Tić Rijeka, ravnatelj Centra, raspisuje

N A T J E Č A J

za prijam u radni odnos na određeno vrijeme (radi zamjene) na radno mjesto:

ADMINISTRATIVNI REFERENT (/1 izvršitelj/ica, uz probni rad u trajanju od mjesec dana)

Uvjeti radnog mjesta:

  • stručni studij – upravni studij ili srednjoškolsko obrazovanje upravne ili ekonomske struke
  • poznavanje rada na PC-u

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Izrazi koji se koriste u ovom tekstu natječaja, a imaju rodno značenje, odnose se jednako na muški i ženski rod.

Kandidat je uz prijavu na natječaj, obvezan priložiti dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja:

  • životopis,
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice ili domovnice),
  • dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome odnosno svjedodžbe),
  • dokaz o ukupnom radnom iskustvu (ispis elektroničkog zapisa o radno pravnom statusu / e-radna knjižica koja se vodi pri Hrvatskom zavodu za mirovinsko osiguranje)

Ne može se primiti u radni odnos osoba za koju postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku 261. Zakona.

Prije sklapanja ugovora o radu s odabranim kandidatom, poslodavac će po službenoj dužnosti pribaviti dokaz da ista nije osuđena za kaznena djela ili za prekršaj iz članka 261. Zakona, te da se protiv nje pred nadležnim sudom ne vodi postupak iz stavka 1. točke 4. ovoga članka.

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario pravo prednosti prilikom zapošljavanja, kandidat koji ispunjava uvjete za ostvarivanje tog prava, dužan je uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja, kao i rješenje odnosno potvrdu o priznatom statusu, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.). Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, dostaviti i dokaze iz članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji. Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju objavljeni su na sljedećoj poveznici: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-u-drzavnoj-sluzbi/843 .

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta dostavljaju se u roku od osam dana od dana objave natječaja na adresu: CENTAR ZA PRUŽANJE USLUGA U ZAJEDNICI TIĆ RIJEKA, Beli Kamik 11, Rijeka, s naznakom "NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO - ADMINISTRATIVNI REFERENT".

Podnošenjem prijave na natječaj kandidati su suglasni da Centar Tić Rijeka kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati njihove osobne podatke isključivo u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima izbora po ovom natječaju kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Centar Tić Rijeka zadržava pravo poništiti ovaj natječaj.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: Centar Tić Rijeka.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Beli Kamik 11, 51000 Rijeka

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2536703.

Ver las 261 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales ofertadas.