Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > empleado de oficina/empleada de oficina > Administrativní Pracovnice V Oblasti Výstavby Sítí, Všeobecní Administrativní Pracovníci

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE V OBLASTI VÝSTAVBY SÍTÍ, Všeobecní administrativní pracovníci

Ofertas de empleo en Jihočeský kraj (República Checa) de empleado de oficina/empleada de oficina

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina.

Traducción de la profesión: Úředníci › Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů › Všeobecní administrativní pracovníci › Všeobecní administrativní pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:

Těšíme se na schopnou posilu do našeho týmu.

Nabízíme: jistotu práce, smysluplnou a zajímavou práci; dlouhodobě motivační finanční ohodnocení; počáteční zaškolení a dlouhodobé nabývání znalostí; stravenky a slevy na naše služby pro Vás a Vaše známé. Poskytujeme služby v telekomunikacích, každý úkol je pro nás výzvou, jak jej úspěšně vyřešit. Ideální kandidát na tuto pozici je slušný, pracovitý a zodpovědný, měl by mít stavební vzdělání, nebo alespoň zkušenosti v oboru a musí si umět nápaditě poradit s plněním úkolů, srozumitelně a jasně umět předávat informace a jednoduše organizovat a plánovat si práci. ŘP sk. B a pokročilá dovednost s prací na PC podmínkou, orientace v technických záležitostech výhodou.

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Vás.

País del trabajo: República Checa.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 54 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Empleador: LuckyNet s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Dana Čásári. Tel.: +420 774 111 515. E-mail: dana.casariluckynet.cz , lukas.casariluckynet.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 774 111 515
  • Correo electrónico: dana.casariluckynet.cz, lukas.casariluckynet.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:29732060731.

Ver las 286 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Oficinistas generales › Oficinistas generales › empleado de oficina/empleada de oficina ofertadas.