Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > mozo de almacén/moza de almacén > Administrativní Pracovník/ce Expedice - Náborový Příspěvek 20.000 Kč, Pomocní Skladníci

Trabajar de mozo de almacén/moza de almacén en República Checa (Pardubický kraj)

Administrativní Pracovník/ce Expedice - Náborový Příspěvek 20.000 Kč, Pomocní Skladníci

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de almacén/moza de almacén.

Traducción de la profesión: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci › Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech › Pomocní pracovníci v dopravě a skladování › Pomocní manipulační pracovníci.

Descripción de la oferta de trabajo:

NÁPLŇ PRÁCE: práce v ranní/odpolední směně,  obsluha interního systému, tvorba průvodní dokumentace ke zboží, vytváření dokladů k objednávkám, finální kontrola zboží, součástí částečn expedování zboží podle objednávek

NABÍZÍME:  docházkový bonus až 1 000 Kč/měsíc, mimořádná roční odměna, příspěvek na stravování až 1 500 Kč/měsíc; zaměstnanecké balíčky masa a masných výrobků, vitamínový balíček, odměna za doporučení nového zaměstnance, odměna při významném životním jubileu, poukazy na nákup v prodejnách COOP

POŽADAVKY: spolehlivost, loajalita, fyzická zdatnost, manuální zručnost

KONTAKT: osobně, telefonicky - kdykoliv, e-mailem

Región: Pardubický kraj.

Ver 47 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: MASO UZENINY POLIČKA, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. DiS. Markéta Švecová. Tel.: +420 702 165 534. E-mail: svecovamupolicka.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 702 165 534
  • Correo electrónico: svecovamupolicka.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:29558840750.

Ver las 338 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Peones de carga › mozo de almacén/moza de almacén ofertadas.