Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > recepcionista > Administraator

Contrato en Estonia de recepcionista

Administraator

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general) › recepcionista.

Traducción de la profesión: Ametnikud › Klienditeenindajad › Kliendinõustajad › Administraatorid (üldiselt).

Descripción de la oferta de trabajo:

Puhkuste asendaja, võimalusel ka püsiv koostöö edaspidi

Tööülesanded: - Külaliste vastuvõtmine, suunamine, informatsiooni jagamine valvelauas;

- Korra ja tuleohutuse tagamine tööajal;

- Külastatavate isikute üle arvestuse pidamine, soovimatute isikute sissepääsu tõkestamine;

- Bürooruumide ja üldkasutatavate ruumide koristamine ning korrashoidmine;

- Abistamine majas toimuvatel üritustel (ruumi ettevalmistamine, kohvi- ja suupistelaua katmine).

Omalt poolt pakume: - Konkurentsivõimelist palka;

- Töötamist graafiku alusel;

- Sõbralikku ja abivalmis meeskonda;

- Töökeskkonda ajalooliselt väärikas Tööandjate majas;

- Töö sobib nii aktiivsele tudengile, kes soovib õpingute kõrvalt töötada, kui ka elurõõmsale pensionärile, kes soovib oma päevi sisukalt veeta ja endiselt tegus olla.

Muud nõuded: - Kohusetundlikkus ja korrektsus;

- Hea suhtlemisoskus ja sõbralikkus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: EESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT (http://www.employers.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 526 5489
  • Correo electrónico: ilonaemployers.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1584268.

Ver las 131 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados en trato directo con el público › Empleados de servicios de información al cliente › Recepcionistas (general) › recepcionista ofertadas.