Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Osa-aikainen Siivooja, Kokkola, Kokkola

Oferta de trabajo en Finlandia (Keski-Pohjanmaa) de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones

Osa-aikainen Siivooja, Kokkola, Kokkola

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakasyrityksellemme SIIVOOJAA Kokkolan keskustan alueelle toimitila kohteeseen!

Työt sijoittuvat ma-la aikavälille ( ei joka lauantai) ja työaika 07.00-10.30 ja viikkotyötunnit 17,5-21h/vko. Työtä tarjolla alkuun marraskuun puoliväliin. 17,5-21h/vko.

ODOTAMME SINULTA:

- Aikaisempaa kokemusta vastaavista tehtävistä

- Voimassaolevaa työturvallisuuskorttia (voimme tarvittaessa auttaa tämän suorittamisessa)

- Tarkkaa ja järjestelmällistä työotetta

- Sujuvaa suomen kielitaitoa

- 18 vuoden ikää

TARJOAMME SINULLE:

- Mahdollisuuden työllistyä nopeasti

- Kattavan perehdytyksen kohteen vaatimukseen ja työkoneiden käyttöön

- Laadukkaat siivousvälineet ja työvaatteet työskentelysi ajalle

- Ammattilaisista koostuvan tiimin tuen

- Palkkauksen Kiinteistöpalvelualan TES:n mukaan

- Mahdollisuuden saada palkan päälle bonusta hyvin tehdystä työstä

- Boltin oman sovelluksen, jonka kautta hoidat työsuhdeasiat helposti

KIINNOSTUITKO?

Täytä hakemus huolellisesti Bolt-sovelluksen tai kotisivujemme kautta. Voit myös liittää CV:n mukaan hakemukseesi. Käsittelemme hakemuksia ja haastattelemme ehdokkaita jo hakuaikana.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Keski-Pohjanmaa.

Ver 58 ofertas de trabajo en "Keski-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:97399e11-d1c1-44da-99c5-283ec2a7309a.

Ver las 39 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.