Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Cocineros > A La Carte Kuhar / Kuharica

A LA CARTE KUHAR / KUHARICA. Croacia

Vacantes de Cocineros en Croacia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Service and sales workers : Personal service workers : Cooks : Cooks

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

Što nudimo:

  • mogućnost trajnog zapošljavanja
  • osigurani smještaj i topli obroci
  • rad u razvojnom okruzenju pod upravljanjem najvece hotelske kuce u Hrvatskoj Valamar Hotels & Resorts

Potrebno obrazovanje i radno iskustvo:

  • SSS kuhar
  • minimalno 2 godine radnog iskustva kao a la carte kuhar
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu te poželjno poznavanje još jednog stranog jezika
  • probni rad 3 mjeseca

  • pripremanje potrebne količine namirnica za kuhanje na temelju jelovnika (prema planu a la carte obroka) pazeći pri tome na njihovu ispravnost
  • pripremanje jela odgovarajući za njihov ukus i pravilno kuhanje
  • pripremanje (termička obrada, ukrašavanje) i izdavanje predjela i jela po narudžbi, pazeći pri tome da ih blagajnik markira
  • kontrola kvalitete (prema utvrđenim standardima) izdanih jela
  • pospremanje kuhinje nakon dogotovljenog i izdanog jela
  • izvršavanje i svih ostalih poslova koje mu naredi neposredni rukovodilac
  • ispravno rukovanje i briga o kvaliteti namirnica u skladištima hrane
  • provedba osobne higijene kao i higijene radnog prostora i površina
  • pravilno i savjesno korištenje kuhinjskog inventara, opreme i uređaja
  • kontinuirano usavršavanje u struci
  • praćenje trendova u gastronomiji
  • primjenjivanje mjera i sredstva zaštite na radu
  • ostali poslovi prema nalogu neposrednog rukovodioca, a u skladu sa svojim stručnim i drugim sposobnostima

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: HELIOS FAROS d.d..

Zamolba: Helios Faros d.d., Naselje Helios 5, 21460 Stari G Email: heliosfaros.hr" rel="nofollow">kadrovskaheliosfaros.hr

Ver las 1,145 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.