Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC > Stażysta (docelowo Informatyk)

Oferta de trabajo en Lubelskie (Polonia) de gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC

Stażysta (docelowo Informatyk)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas › gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych › Analitycy systemowi i programiści › Analitycy systemów komputerowych.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: 1. kompleksowe przygotowywanie sprzętu komputerowego wraz z konfiguracją aplikacji

i systemów niezbędnych na stanowiskach pracy w Sądzie Apelacyjnym w Lublinie;

2. prowadzenie bieżącej ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz

rejestrowanie wszelkich zmian dotyczących ww. sprzętu oraz jego rozlokowania;

3. udzielanie informacji oraz pomocy w rozwiązywaniu problemów związanych

z oprogramowaniem dziedzinowym wykorzystywanym w sądzie;

4. instalacja, konfiguracja i utrzymanie desktopowych systemów operacyjnych oraz aplikacji

na stacjach roboczych;

5. instalacja, konfiguracja i utrzymanie urządzeń drukujących, skanujących;

6. wsparcie użytkowników w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania;

7. diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych i aplikacji biurowych u

użytkownika;

8. szkolenie pracowników sądu z zakresu obsługi programów oraz sprzętu komputerowego,

będących w użytkowaniu sądu;

9. obsługa techniczna wideokonferencji z wykorzystaniem Systemu Cyfrowej Rejestracji

Rozprawa oraz przy pomocy oprogramowania Microsoft Teams, JITSI Meet, Avaya Scopia;

10. nadzór nad legalnością stosowanych przez użytkowników (pracowników zamawiającego)

programów;

11. wydawanie użytkownikom sprzętu komputerowego;

12. doradztwo techniczne w planowaniu i przygotowaniu zamówienia na sprzęt komputerowy

i oprogramowanie;

13. modernizacja sprzętu komputerowego i oprogramowania, w tym instalowanie zakupionego

sprzętu komputerowego i oprogramowania;

14. wykonywanie innych niż wymienione wyżej czynności w ramach aktualnych potrzeb

w zakresie obsługi informatycznej.

Miejsce wykonywania pracy

siedziba Sądu Apelacyjnego w Lublinie

oraz siedziba Sądu Rejonowego Lublin-Zachód w Lublinie

Informacje dot wymaganych dokumentów na stronie internetowej: www.lublin.sa.gov.pl

K-110.9.2024

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- inne zawody: Specjalista zastosowań informatyki - konieczne

- pozostałe: Poziom wykształcenia: wykształcenie wyższe: kierunkowe st

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 311 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: SĄD APELACYJNY w LUBLINIE.

Małgorzata Swiston, tel.: 81 452 33 57, email: kadrylublin.sa.gov.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1802StPr/24/1535.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas › gestor de análisis empresariales de las TIC/gestora de análisis empresariales de las TIC ofertadas.