Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Albañiles > Brukarz

Brukarz. Dolnośląskie. Polonia

Trabajo en Polonia (Dolnośląskie) de Albañiles

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Albañiles.

Traducción de la profesión: Robotnicy przemysłowi i rzemieślnicy › Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków) › Robotnicy budowlani robót stanu surowego i pokrewni › Murarze i pokrewni.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej i inne prace fizyczne.

Umowa o pracę lub umowa zlecenie (160 godzin miesięcznie).

Praca w godz.: 8:00-18:00.

Miejsce wykonywania pracy: województwo dolnośląskie (wyjazdy jednodniowe).

Oferta dostępna w sali D.

Kontakt z pracodawcą - tel.: 667 423 269, e-mail: galaxyholdingroupgmail.com

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne

- inne zawody: Brukarz - konieczne

- pozostałe: wykształcenie: min. zasadnicze zawodowe,

staż pracy: 2-3 lata, doświadczenie w układaniu kostki brukowej oraz w pracy na budowie,

umiejętności czytania i interpretacji planów budowlanych,

zdolności manualne i sprawność fizyczna,

umiejętność obsługi sprzętu budowlanego,

gotowość do pracy w warunkach zewnętrznych i na zmiany pogody,

prawo jazdy kategorii B mile widziane,

staranność, sumienność i punktualność,

dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

kultura osobista i estetyka pracy,

umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: -

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 157 ofertas de trabajo en "Dolnośląskie" (Polonia).

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GALAXY HOLDING GROUP PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA.

Instrucciones para solicitar:

tel.: 667 423 269, email: galaxyholdingroupgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1620StPr/24/1421.

Ver las 81 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines › Albañiles ofertadas.