Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > operador de grúa de instalaciones de producción/operadora de grúa de instalaciones de producción > žerjavist In Upravljalec Dvigala - M/ž

ŽERJAVIST IN UPRAVLJALEC DVIGALA - M/Ž. Osrednjeslovenska

Trabajo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de operador de grúa de instalaciones de producción/operadora de grúa de instalaciones de producción

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines › operador de grúa de instalaciones de producción/operadora de grúa de instalaciones de producción.

Traducción de la profesión: Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke › Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev › Upravljavci/upravljavke premičnih naprav › Upravljavci/upravljavke žerjavov, dvigal ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

ŽERJAVIST, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELO OBSEGA: UPRAVLJANJE DODELJENEGA MOSTNEGA ŽERJAVA Z ELEKTRIČNIMI/ELEKTRONSKIMI KRMILNIMI NAPRAVAMI, PO POTREBI UPRAVLJANJE DODELJENIH VRTLJIVIH ŽERJAVOV, KI SE NAHAJAJO OB GLOBOKEM BUNKERJU, SKRB ZA USTREZEN PREVZEM ODPADKOV (V SMISLU KOLIČINE IN SESTAVE) IZ GLOBOKEGA BUNKERJA IN DOVOD V VSIPNI LIJAK GROBIH DROBILNIKOV, NATANČNO SORTIRANJE MOREBITNIH MOTEČIH DELCEV V ODPADKIH, NPR.

ZELO VELIKIH KOSOV ALI KOSOV DRUGAČNE VRSTE, KI NISO PRIMERNI ZA MEHANSKO OBDELAVO, KRMILJENJE USTREZNEGA PRETOKA KOLIČINE ODPADKOV, DOVEDENE V VSIPNI LIJAK SKOZI GROBI DROBILNIK, PRI MOREBITNI PREOBREMENITVI ALI ZAMAŠITVI DEJAVNA POMOČ PRI ODPRAVI ZAMAŠITEV VSIPNIH LIJAKOV/DROBILNIKOV, MED DELOM NENEHNO NADZOROVANJE STANJA ODPADKOV V GLOBOKEM BUNKERJU IN V GRABILCU ŽERJAVA GLEDE MOREBITNIH ZNAKOV OGNJA TER IZVAJANJA UKREPOV ZA PREPREČEVANJE IN ZATIRANJE POŽAROV, KI SPADAJO V OBSEG DELOVNEGA MESTA, VZDRŽEVANJE USTREZNEGA STANJA DODELJENIH STROJEV IN ODGOVORNOST ZANJE, IZMENSKO DELO, DRUGE NALOGE, KI JIH NADREJENI DOLOČI V OKVIRU DELOVNEGA PODROČJA., Pričakujemo V. ali IV. stopnjo strokovne izobrazbe – tehnične smeri, mehanik ali druge ustrezne smeri, najmanj 2 leti delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delih, vozniški izpit B kategorije.

Postopek izbora vključuje tudi praktični preizkus.

Vaše pisne prijave z dokazili pričakujemo na naslov: 1000 Ljubljana ali na e-naslov: JAVNIH HOLDING Ljubljana, d.o.o., Služba za kadrovske in splošne zadeve, Verovškova ulica 70, 1000 Ljubljana, ali na e-naslov kadri-vksjhl.si ter pripisom "razpis Žerjavist in upravljalec dvigala".,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1043 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o., Vodovodna cesta 90 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: FICKO BOŠTJAN
Contact Phone: 01 47 40 865
Contact Email: kadri-vksjhl.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:PL56960.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines › operador de grúa de instalaciones de producción/operadora de grúa de instalaciones de producción ofertadas.