Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales de servicios jurídicos, sociales, culturales > õigusspetsialist

Vacantes de Profesionales de servicios jurídicos, sociales, culturales en Estonia

õigusspetsialist

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Õigus-, sotsiaal-, kultuuri- jms alade töötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Õigusspetsialisti põhiülesandeks on vallavalitsuse teenistujate ja hallatavate asutuste juhtide õigusalane nõustamine, vaiete lahendamine, lepingute koostamine, valla esindamine kohtus ning õigusaktide juriidilise korrektsuse tagamine.

Omalt poolt pakume: • osalist kaugtöö võimalust,

• paindlikku töökorraldust,

• toetavat meeskonda,

• koolitusi enesetäiendamiseks,

• 35 kalendripäeva pikkust põhipuhkust,

• tasustatud tervisepäevi,

• reedeti kell 14 lõppevat tööpäeva.

Muud nõuded: • kõrgharidus, soovituslikult magistrikraad õigusteaduses;

• teadmised tööks vajalikest õigusaktidest ja nende rakendamise oskus;

• vastavus avaliku teenistuse seaduses kohaliku omavalitsuse ametnikule kehtestatud nõuetele;

• ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitsemise oskus;

• eesti keel kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas;

• täpsus, analüütiline mõtlemine, hästi arenenud otsustus- ja vastutusvõime;

• B-kategooria juhiload.

Kasuks tuleb eelnev õigusalane töökogemus.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Rõuge Vallavalitsus (https://rougevald.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 53851536
  • Correo electrónico: eve.turvasrougevald.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1579719.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines ofertadas.