Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > ingeniero técnico en robótica/ingeniera técnica en robótica > Programista Informatyk (o)

Trabajo en Małopolskie (Polonia) de ingeniero técnico en robótica/ingeniera técnica en robótica

Programista Informatyk (o)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero técnico de automatización/ingeniera técnica de automatización › ingeniero técnico en robótica/ingeniera técnica en robótica.

Traducción de la profesión: Technicy i inny średni personel › Średni personel nauk fizycznych, chemicznych i technicznych › Technicy nauk fizycznych, chemicznych i technicznych › Technicy nauk fizycznych, chemicznych i technicznych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: • tworzenie oprogramowania sterowników PLC i systemów DCS

• dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych),

• wdrażanie oraz testowanie systemów sterowania na obiektach przemysłowych na terenie kraju,

• przygotowywanie dokumentacji technicznej dla dostarczanych rozwiązań / aplikacji.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- umiejętności: prawo jazdy kategoria - B - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne

- pozostałe: Wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość sterowników PLC, umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych i schematów P&ID, znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w st. B1. Praca w Mikołajowicach od pon.-pt. w godz. 7.30-15.30. Wynagrodzenie  5 000 zł brutto. Kontakt: "CONTROL PROCESS IT" Spółka z o.o., 33-121 Mikołajowice 221, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14692 29 11, CV należy przesyłać na adres e-mail: agnieszka.bielendacontrolprocess.pl .

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: skiierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 422 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Control Process IT Sp. z o.o..

Agnieszka Bielenda, tel.: 14 692 29 11, email: agnieszka.bielendacontrolprocess.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1540StPr/24/2936.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes › ingeniero técnico de automatización/ingeniera técnica de automatización › ingeniero técnico en robótica/ingeniera técnica en robótica ofertadas.