Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > médico especialista/médica especialista > Zdravnik Specialist Z Opravljeno Temeljno Specializacijo Iz Radiologije - M/ž

Contratación en Eslovenia (Gorenjska) de médico especialista/médica especialista

Zdravnik Specialist Z Opravljeno Temeljno Specializacijo Iz Radiologije - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas › médico especialista/médica especialista.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Zdravniki/zdravnice › Zdravniki specialisti/zdravnice specialistke.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVNIK SPECIALIST RADIOLOGIJE, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ZDRAVNIK SPECIALIST BO UVRŠČEN NA DELOVNO MESTO PO VELJAVNEM KATALOGU DELOVNIH MEST, KI JE PRILOGA PRAVILNIKA O SISTEMIZACIJI DELOVNIH MEST, GLEDE NA KRITERIJE, KI JIH IZPOLNJUJE.

DELO OBSEGA SAMOSTOJNO IZVAJANJE SPEC. DEJAVNOSTI HOSPITALNEGA IN AMBULANTNEGA ZDRAVSTVENEGA VARSTVA V SPLOŠNI BOLNIŠNICI JESENICE (MOŽNOST DELA OD DOMA)., Od kandidata pričakujemo strokovnost, vključitev v timsko delo in sposobnost prilagajanja, hitrega odzivanja ter kritične presoje. Pričakuje se vsaj 4 leta delovnih izkušenj kot doktor medicine.

Prijava mora vsebovati:

1.življenjepis, pri čemer je zaželeno, da je podan v kronološki obliki

2.dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe, iz katerega mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe (medicina), datum zaključka izobraževanja ter ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena

3.dokazila o ustreznosti specializacije (potrdilo o opravljenem strokovnem izpitu, specialističnem izpitu, zdravniška licenca in odločba o veljavnosti licence)

4.potrdilo o cepljenju za hepatitis B in ošpice

5.navedbo o dolžini odpovednega roka, v primeru, da je kandidat zaposlen pri drugem delodajalcu.

Prijave z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si ali na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 307 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PF94472.

Ver las 473 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos especialistas › médico especialista/médica especialista ofertadas.