Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Višji Svetovalec Področja I (št. A011-04) - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC PODROČJA I (ŠT. A011-04) - M/Ž

Demanda en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de personal directivo de la administración pública

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI VODENJU PROJEKTOV S PODROČJA ELEKTRONSKIH KOMUNIKACIJ,

PRIPRAVA ŠTUDIJ IN DOKUMENTOV Z DELOVNEGA PODROČJA,

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI JAVNIH RAZPISOV Z DELOVNEGA PODROČJA,

IZVAJANJE IN PRIPRAVA ANALIZ Z DELOVNEGA PODROČJA,

PODPORA SODELAVCEM PRI IZVAJANJU NALOG NA PODROČJU ORGANIZACIJE MEDNARODNEGA SODELOVANJA IN DELOVNIH AKTIVNOSTI,

PRAVNA PODPORA NA PODROČJIH DELA SEKTORJA,

PRIPRAVA REGULATORNIH ODLOČB IN DRUGIH PRAVNIH AKTOV,

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI ANALIZ,

SODELOVANJE V MEDNARODNIH DELOVNIH SKUPINAH NA PODROČJU ELEKTRONSKIH KOMUNIKACIJ,

SODELOVANJE PRI POSTOPKIH PREGLEDA IN NAPOVEDI POSTAVITVE OMREŽIJ,

SODELOVANJE PRI POSTOPKIH POIZVEDOVANJA PO TRŽNEM INTERESU ZA GRADNJO VISOKOZMOGLJIVIH OMREŽIJ,

SPREMLJANJE ZAKONODAJE IZ DELOVNEGA PODROČJA,

SAMOSTOJNA PRIPRAVA INFORMACIJ, POROČIL, NAVODIL, POJASNIL, STATISTIK IN DRUGIH GRADIV Z DELOVNEGA PODROČJA,

SODELOVANJE Z DRUGIMI SEKTORJI,

OPRAVLJANJE DRUGIH POTREBNIH DEL IN NALOG, ZA KATERE IMA JAVNI USLUŽBENEC PRIMERNO IZOBRAZBO, ZNANJE IN ZMOŽNOSTI PO NALOGU NEPOSREDNO NADREJENEGA IN/ALI DIREKTORJA., Najmanj visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prejšnje)/visokošolsko univerzitetno izobrazbo (prejšnjo) oziroma specialistično izobraževanje po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnje)/specializacijo po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnjo) oziroma magistrsko izobraževanje po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnje)/magisterij po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnji) oziroma magistrsko izobraževanje (druga bolonjska stopnja)/magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja) pravo, ekonomija, elektrotehnika, telekomunikacije in sorodne. Veljavno vozniško dovoljenje B kategorije. Tri (3) leta delovnih izkušenj. Aktivno znanje angleškega jezika (najmanj nivo znanja B2 po evropski jezikovni referenčni lestvici). Strokovni izpit iz Zakona o splošnem upravnem postopku (v kolikor ga kandidat nima, ga je dolžan opraviti najkasneje v treh mesecih od sklenitve delovnega razmerja). Tri (3) mesece poskusnega dela. PODROBNEJŠI OPIS OBJAVLJENEGA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA IN POGOJE ZA PRIJAVO NAJDETE NA SPLETNI STRANI AGENCIJE (https://www.akos-rs.si/oagenciji/zaposlitev).

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1243 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: AGENCIJA ZA KOMUNIKACIJSKA OMREŽJA IN STORITVE REPUBLIKE SLOVENIJE, Stegne 7 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GABRIJEL ZVONKA
Contact Phone: 01 583 6300
Contact Email: info.boxakos-rs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PE35134.

Ver las 66 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.