Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Višji Svetovalec Za Izvedbo Javnih Naročil (šifra Dm 101960), V Direktoratu Za Logistiko, Sektorju Za Nabavo, Oddelku Za Javna Naročila - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC ZA IZVEDBO JAVNIH NAROČIL (ŠIFRA DM 101960), V DIREKTORATU ZA LOGISTIKO, SEKTORJU ZA NABAVO, ODDELKU ZA JAVNA NAROČILA - M/Ž

Contrato de personal directivo de la administración pública en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo , Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO VODENJE POSTOPKOV ZAHTEVNEJŠIH JAVNIH NAROČIL, IZVAJANJE NADZORA NAD PRAVILNO IN PRAVOČASNO REALIZACIJO POGODBENIH OBVEZNOSTI, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV PRI ODDAJI JAVNIH NAROČIL, ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA NOTRANJIH ORGANIZACIJSKIH ENOT IN SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI PRI PRIPRAVI PODATKOV ZA IZVAJANJE JAVNIH NAROČIL, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO ODREDBI NADREJENEGA., 1.

Pogoji za zasedbo prostega delovnega mesta so objavljeni na spletnem portalu GOV. si.

2.

Izbirni postopek bo potekal v več kot eni fazi (z izločanjem kandidatov), kjer se bodo med drugim upoštevale delovne izkušnje, usposobljenost ter poznavanje področja javnih naročil.

3.

Kandidate vabimo, da vložijo prijavo v pisni obliki (OBVEZNO NA PRILOŽENEM OBRAZCU »VLOGA ZA ZAPOSLITEV«), z natančno izpolnjenimi vsemi rubrikami in lastnoročno podpisano izjavo o izpolnjevanju pogojev: http://www.mju.gov.si/zbirke/delovna-mesta/,«; sklicna št.

110-93/2024« na naslov: Ministrstvo za obrambo, SGS, SKZ, Oddelek za kadrovske zadeve, Vojkova cesta 55, 1000 Ljubljana.

Prijave, ki ne bodo vsebovale navedenega obrazca ne bodo uvrščene v izbirni postopek., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1276 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Empleador: MINISTRSTVO ZA OBRAMBO, Vojkova cesta 55 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: FIREDER BUČALIČ TATJANA
Contact Phone: 01 471 2200
Contact Email: glavna.pisarnamors.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG37706.

Ver las 69 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.