Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > čistač / Ica

Oferta de trabajo en Croacia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

čistač / Ica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. i 114. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08., 86/09, 92/10.,105/10.,90/11., 16/12. , 86/12., 94/13, 152/14., 7/17., 68/18., 98/19, 64/20., 151/22., 155/23. i 156/23.), Osnovna škola Ladimirevci, Ladimirevci, objavljuje

NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta

ČISTAČ/SPREMAČ (m/ž) – 1 (jedan) izvršitelj na puno-neodređeno radno vrijeme

UVJETI za zasnivanje radnog odnosa:

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, sukladno općim propisima o radu, kandidati natječaja trebaju ispunjavati uvjete iz Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj 87/08., 86/09, 92/10.,105/10.,90/11., 16/12. , 86/12., 94/13, 152/14., 7/17., 68/18., 98/19, 64/20., 151/22., 155/23. i 156/23.), odgovarajućih podzakonskih i drugih akata te moraju imati završenu osnovnu školu.

PODNOŠENJE PRIJAVE

Uz pisanu vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati moraju priložiti slijedeće:

  1. životopis
  2. presliku dokaza o stručnoj spremi (svjedodžba)
  3. presliku dokaza o državljanstvu
  4. potvrdu ili elektronički zapis evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
  5. uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ne stariji od dana raspisivanja natječaja - dokaz o nepostojanju zapreke iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14 , 07/17, 68/18, 98/19, 64/20, 151/22, 155/23 i 156/23)

Prijave u pisanom obliku s dokazima o ispunjavanju propisanih uvjeta iz natječaja dostaviti poštom ili osobno na adresu: Osnovna škola Ladimirevci, Đuke Maričića-Munje 21, Ladimirevci, 31550 Valpovo.

Na natječaju ravnopravno mogu sudjelovati kandidati oba spola.

Nepotpune i zakašnjele prijave neće se razmatrati.

ROK za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči škole i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Natječaj je otvoren od 8.5.2024. do 16.5.2024. godine.

PREDNOS PRI ZAPOŠLJAVANJU

Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su u prijavi priložiti dokaze o ostvarivanju prava prednosti na koje se pozivaju uz naznaku da imaju pravo prednosti samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, broj: 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), uz prijavu na natječaj dužan je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Sve osobe koje se pozivaju na pravo prednosti sukladno članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine br. 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13, 98/19), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) te članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21), dužne su u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, a imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21), uz prijavu na natječaj dužne su dostaviti i dokaze iz stavka 1. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata. Poveznica na internetsku stranicu ministarstva nadležnog za hrvatske branitelje s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti:

Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju u prema članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, broj 157/13. , 152/14., 39/18. i 32/20.) dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o invaliditetu.

VREDNOVANJE KANDIDATA

Odabiru kandidata s kojim će se zasnovati radni odnos prethodi postupak vrednovanja pristupnika natječaja koji se provodi sukladno odredbama školskog Pravilnika o vrednovanju kandidata za zapošljavanje. Pozivaju se kandidati da u zamolbi izrijekom navedu stečene kompetencije iz članka 16. navedenog Pravilnika koje im se mogu vrednovati, te o istom dostave dokaz. Pravilnik o vrednovanju kandidata za zapošljavanje dostupan je na internetskoj stranici

http://os-ladimirevci.skole.hr, link: Dokumenti škole – Pravilnici.

ZAŠTITA OSOBNIH PODATAKA

Prijavom na natječaj kandidat daje izričitu privolu Osnovnoj školi Ladimirevci, Ladimirevci, kao voditelju zbirke osobnih podataka, da može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke kandidata u svrhu provedbe natječajnog postupka.

OBAVIJEST O REZULTATIMA IZBORA

Obavijest o rezultatima izbora objavit će se na web stranici škole: http://os-ladimirevci.skole.hr, u roku od 15 dana od dana donošenja odluke o izboru i neće se pojedinačno dostavljati neizabranim kandidatima.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: Osnovna škola Ladimirevci.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Đuke Maričića-Munje 21, Ladimirevci, 31550 Valpovo

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2502127.

Ver las 428 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.