Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Supervisores de tiendas y almacenes > Voditelj Mohito Prodavaonice (m/ž)

Contratación de Supervisores de tiendas y almacenes en Croacia

Voditelj Mohito Prodavaonice (m/ž)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Supervisores de tiendas y almacenes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop supervisors.

Descripción de la oferta de trabajo:

LPP S.A. (Reserved, Cropp, Sinsay, House i Mohito) kompanija jedna je od najbrže rastućih modnih lanaca na svijetu. Trenutno smo prisutni u skoro 40 zemalja diljem Europe, Afrike i Azije sa više od 2,200 trgovina i više od 29,000 zaposlenih.

Voditelj prodavaonice (m/ž)

Lokacija: Dubrovnik

OPIS POSLA:

  • vođenje i organizacija poslovanja prodavaonice
  • kontrola zaliha, naručivanje i preuzimanje robe
  • praćenje prodajnih rezultata i odgovornost za postizanje prodajnih ciljeva i povećanje profita; briga o imidžu brenda
  • briga o vrhunskoj usluzi prema kupcima; po potrebi sudjelovanje u aktivnoj prodaji
  • selekcija, vodstvo, edukacija i motivacija tima
  • analiza poslovanja i izvještavanje o istom
  • angažman i fleksibilnost

UVJETI:

  • SSS / VŠS
  • iskustvo rada u trgovini na istoj ili sličnoj poziciji
  • siguran i profesionalan nastup te izražena poslovna etika
  • iskustvo u vođenju tima te sposobnost za jasnu komunikaciju, motivaciju i poduku tima
  • organiziranost, entuzijazam i usmjerenost na prodajne rezultate
  • poznavanje MS Office-a (Word, Excel, Internet)
  • napredno znanje engleskog jezika
  • želja za radom u dinamičnom okruženju
  • spremnost na učenje i usavršavanje

BUDUĆIM ZAPOSLENICIMA NUDIMO:

  • zaposlenje u stabilnoj kompaniji koja je u fazi ekspanizije poslovanja
  • plaćen topli obrok i prijevoz prema cjeniku lokalnog prijevoznika
  • sudjelovanje u projektima na međunarodnoj razini
  • motivirajuće radne uvjete u okruženju koje prepoznaje timski rad, ali i kvalitete pojedinaca
  • profesionalni razvoj uz primjenu novih tehnologija
  • atraktivna primanje s bonusima te ostalim pogodnostima; besplatna MultiSport kartica
  • obiteljski dan i dodatni dani godišnjeg odmora

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: LPP CROATIA d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: job.croatialpp.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2491408.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.