Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesionales de enfermería > Viša Medicinska Sestra/ Tehničar- Prvostupnik/ica Sestrinstva

VIŠA MEDICINSKA SESTRA/ TEHNIČAR- PRVOSTUPNIK/ICA SESTRINSTVA

Ofertas de trabajo de Profesionales de enfermería en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Nursing and midwifery associate professionals › Nursing associate professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 26. Statuta Specijalne bolnice za ortopediju Biograd na Moru, ravnatelj bolnice, raspisuje

N A T J E Č A J

za radno mjesto više medicinske sestre/tehničara u

Specijalnoj bolnici za ortopediju Biograd na Moru

* ustanova i mjesto rada je Specijalna bolnica za ortopediju u Biogradu na Moru (u daljnjem tekstu: Bolnica);

* naziv radnog mjesta i broj izvršitelja:

- viša medicinska sestra/tehničar/prvostupnica/prvostupnik sestrinstva –2 (dva) izvršitelja na određeno

vrijeme, do povratka radnika (zamjena)

* uvjeti za obavljanje poslova iz ovog natječaja su slijedeći:

- Univ.bacc.med.techn ili bacc.med.tech –VŠS med. škola, opći smjer,

* na natječaj se mogu prijaviti kandidati oba spola.

* Uz prijavu/zamolbu koja mora biti vlastoručno potpisana, treba priložiti slijedeće dokaze:

- diplomu o završenoj stručnoj spremi,

- uvjerenje o položenom stručnom ispitu,

- odobrenje za samostalni rad,

- domovnicu i

- životopis.

* Svi dokumenti prilažu se na hrvatskom jeziku skupa sa prijavom/zamolbom.

* Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo,

odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu, te druge potrebne dokaze propisane zakonima kojima se

pozivaju na to pravo.

* Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno čl. 102. i 103. Zakona o hrvatskim

braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji da dostave dokaze dostupne na poveznici

Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

* Kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz

Domovinskog rata (NN br. 84/21) trebaju dostaviti dokaze iz članka 49. navedenog zakona u svrhu

ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju.

* Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj

rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, dužni su se pozvati na članak 9. istog zakona, te uz dokaze

o ispunjavanja uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe sa invaliditetom sukladno

Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

* Podnošenjem prijave na natječaj pristupnici daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a

u skladu s odredbama Opće uredbe EU 2016/679 (npr. u svrhu odabira kandidata za zapošljavanje, na dostavu

obavijesti o rezultatima natječaja koja se dostavlja svim kandidatima, na objavu imena i prezimena odabranog

kandidata na oglasnim pločama i na web stranici Bolnice i sl.).

* Mole se kandidati da prilože preslike tražene dokumentacije jer se ista ne vraća, osim po osobnom zahtjevu i

to u roku od 30 dana od dana objave odluke. Izvornike dokumenata izabrani kandidat dužan je donijeti pri

sklapanju ugovora.

* Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati niti će podnositelji nepotpunih prijava biti pozivani na

dopunu prijave.

* Urednom prijavom smatra se prijava koja sadržava sve podatke i priloge navedene u natječaju.

* Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete provesti će se testiranje radi provjere

znanja i sposobnosti. Kandidat koji ne pristupi testiranju smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Razgovor će se provesti samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50% bodova iz pismenog testiranja.

Poziv za testiranje i razgovor bit će objavljeni na web-stranici bolnice (www.ortopedija-biograd.hr).

* Do donošenja odluke o odabiru kandidata Bolnica zadržava pravo poništenja natječaja u cijelosti, bez

obrazloženja.

* telefon za kontakt 023/206-096 .

* Prijave se podnose na adresu: Specijalna bolnica za ortopediju Biograd na Moru, Zadarska 62, 23210

Biograd na Moru, s naznakom « natječaj za radno mjesto….. », u roku od 8 dana od objave natječaja

u Narodnim novinama.

* Obavijest kandidatima o rezultatima natječaja bit će objavljeni na web-stranici bolnice

(www.ortopedija-biograd.hr), pod rubrikom natječaji, u roku od 30 dana od dana zaključenja natječaja.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: SPECIJALNA BOLNICA ZA ORTOPEDIJU.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: ZADARSKA 62

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2492538.

Ver las 178 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Profesionales de nivel medio de enfermería y partería › Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.