Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Učitelj Naravoslovnih Predmetov - M/ž

UČITELJ NARAVOSLOVNIH PREDMETOV - M/Ž. Zasavska. Eslovenia

Oferta de trabajo en Zasavska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

UČITELJI SPLOŠNOIZOBRAŽEVALNIH PREDMETOV V SREDNJIH ŠOLAH IN VZGOJITELJI V DIJAŠKIH DOMOVIH, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, POUČEVANJE IN DRUGA DELA UČITELJA NARAVOSLOVNIH PREDMETOV (KEM) V

SREDNJI ŠOLI (POUK, PRIPRAVE NA POUK IN DRUGE OBLIKE ORGANIZIRANEGA DELA Z DIJAKI, DRUGA DELA V SKLADU Z LDN IN PO NAVODILIH RAVNATELJICE)., Kandidat (M/Ž) mora izpolnjevati pogoje po Pravilniku o izobrazbi učiteljev … in ZOFVI. K prijavi je potrebno priložiti: 1. dokazila o izpolnjevanju izobrazbenih in ostalih pogojev (diploma, pedagoško-andragoška izobrazba, strokovni izpit), 2. potrdilo Ministrstva za pravosodje o nekaznovanju. 3. potrdilo iz evidence izbrisanih obsodb za kazniva dejanja zoper spolno nedotakljivost za namen »Varstvo otrok in mladoletnikov« iz kazenske evidence Ministrstva za

pravosodje, 4. potrdilo pristojnega sodišča, da kandidat ni v kazenskem postopku. Potrdila iz točk 2.-4. naj ob oddaji vloge ne bodo starejša od 30 dni.  Kandidat naj priloži kratek življenjepis in navede e-naslov na katerem je dosegljiv. Začetek dela je 1. 9. 2024. Kandidati bodo o razgovoru in izbiri obveščeni v zakonitem roku. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Zasavska.

Ver 73 ofertas de trabajo en "Zasavska" (Eslovenia).

Experiencia: 1 años.

Empleador: SREDNJA ŠOLA ZAGORJE, CESTA ZMAGE 5 , 1410 ZAGORJE OB SAVI.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOLAR MARUŠA
Contact Phone: 03 56 55 400
Contact Email: ss.zagorjeguest.arnes.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF89976.