Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales de la salud > Učitelj/ica Rehabilitator/ica

UČITELJ/ICA REHABILITATOR/ICA. Croacia

Trabajos de Profesionales de la salud en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Health professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 94/13, 136/14. – Rješenje Ustavnog suda Republike Hrvatske, 152/14., 7/17., 68/18., 98/19., 64/20. i 151/22, 155/23. i 156/23) i članka 73. Statuta Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce, KLASA: 011-03/23-01/01, URBROJ: 2137-79-23-4, od 30.03.2023. godine, ravnateljica Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce, dana 25. ožujka 2024. godine, raspisuje

NATJEČAJ

za slobodno radno mjesto

UČITELJ/ICA REHABILITATOR/ICA (M/Ž)

2 izvršitelj/ica na određeno, puno radno vrijeme, zamjena.

Uvjeti: Kandidati trebaju zadovoljavati uvjete za zasnivanje radnog odnosa sukladno općim propisima o radu, posebne uvjete prema članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te uvjete prema Pravilniku o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi („Narodne novine” broj 6/2019. i 75/2020.)

U prijavi kandidati su dužni priložiti:

zamolbu/prijavu

dokaz o stručnoj spremi (neovjerena preslika svjedodžbe/diplome)

dokaz o hrvatskom državljanstvu

uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci od dana raspisivanja natječaja)

potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, odnosno elektronički zapis o radno-pravnom statusu.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Nije potrebno slati originalnu niti ovjerenu dokumentaciju.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužni su u prijavi pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze o tom statusu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19. i 84/21) na Natječaj su dužni, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavak 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19. i 84/21) - poveznica na internet stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) na Natječaj su dužni, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze propisane člankom 49. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članova njihovih obitelji Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21) - poveznica na internet stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja:

Sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (GDPR) prijavom na natječaj kandidat daje privolu za prikupljanje i obradu svih dostavljanih podataka, a sve u svrhu mogućeg zaposlenja.

Rok za podnošenje prijave iznosi osam (8) dana od dana objave Natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se poštom ili osobno, na adresu: Centar za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce, Hercegovačka ulica 1, 48000 Koprivnica, s naznakom „Natječaj – učitelj rehabilitator“.

Kandidat/kinja koji/a je pravodobno dostavio/la potpunu prijavu sa svim prilozima odnosno ispravama i ispunjava uvjete natječaja dužan/a je pristupiti procjeni odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Centru za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce koji je dostupan na poveznici: https://www.podravsko-sunce.hr/wp-content/uploads/2020/01/Pravilnik-o-na%C4%8Dinu-i-postupku-zapo%C5%A1ljavanja.pdf .

Odabir kandidata izvršit će Stručno povjerenstvo imenovano od strane ravnateljice Centra za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju Podravsko sunce, u sastavu od 3 člana, stručnih djelatnika centra.

Ako kandidat/kinja ne pristupi procjeni odnosno testiranju smatra se da je odustao/la od prijave na natječaj.

Kandidati će biti obaviješteni o izboru u zakonom određenom roku.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: CENTAR ZA ODGOJ, OBRAZOVANJE I REHABILITACIJU PODRAVSKO SUNCE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Hercegovačka ulica 1, 48000 Koprivnica

Zamolba: Hercegovačka 1, 48000 Koprivnica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2478490.

Ver las 22 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Profesionales de la salud no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.