Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones > Toimitilahuoltaja, Nurmijärvi-hyvinkää- Mäntsälä, Palmia Oy, Nurmijärvi

Toimitilahuoltaja, Nurmijärvi-Hyvinkää- Mäntsälä, Palmia Oy, Nurmijärvi

Oferta de trabajo de operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Siivoojat, kotiapulaiset ja muut puhdistustyöntekijät › Koti-, hotelli- ja toimistosiivoojat ym › Toimisto- ja hotellisiivoojat ym.

Descripción de la oferta de trabajo:

Oletko sinä puhtausalan ammattilainen vailla uusia haasteita? Etsimme nyt osaavaan ja monimuotoiseen tiimiimme puuttuvaa palasta, sinua! Jos haluat tehdä töitä puhtauden parissa, hae meille kiertäväksi toimitilahuoltajaksi siivoustehtäviin Nurmijärvi-Hyvinkää- Mäntsälä alueelle.

Työtehtävät

Kiertävänä toimitilahuoltajana työnkuvaasi sisältyy ylläpitosiivousta sekä peruspesua eri työkohteissa. Oma tiimisi siivoaa Keski-Uudenmaan hyvinvointialueen kohteissa. Työ on kokoaikainen ja työvuorot sijoittuvat klo 6-23 välille. Työvuoroja voi olla myös viikonloppuisin.

Miksi meille?

Tarjoamme sinulle työn luotettavan palveluntuottajan palveluksessa. Meillä olet osa kehittyvää, monipuolista ja osaavaa työyhteisöä, jossa avautuu säännöllisesti urapolkumahdollisuuksia.

Palkkasi perustuu AVAINTA ry:n työehtosopimukseen.

Tämän tehtävän peruspalkka:

- 1984,04 € /kk

Maksamme kiertävälisä, joka on 145 eur /kk. Saat nauttia myös mahdollisista kokemusvuosilisistä: viiden vuoden vastaavasta työkokemuksesta (5%) ja 10 vuoden vastaavasta työkokemuksesta (10%). Kokemusvuosilisät maksetaan peruspalkasta. Noudatamme AVAINTA ry:n työehtosopimusta (AVAINTES).

Lisäksi tarjoamme työsuhde-etuna Epassin, jota voit käyttää työmatka-, liikunta-, kulttuuri- ja hyvinvointipalveluihin.

Lue https://www.palmia.fi/fi/tyopaikat/tyonantajalupaus/ ja katso mitä https://www.palmia.fi/fi/tyopaikat/tyonhakijalle/ruokapalvelut/kertovat työstään!

Edellytämme sinulta

Menestyäksesi työssä tarvitset suomen kielen taitoa, työkokemusta puhtausalan työtehtävistä tai suoritettua alan tutkintoa. Työ edellyttää oman auton käyttöä. Koska tulet työskentelemään sairaala- ja hoivapalveluiden parissa, tulee sinulla olla tartuntalainmukaiset rokotukset ajan tasalla.

Arvostamme, että olet luotettava, huolellinen, joustava, asiakaspalveluhenkinen. Työnteko sujuu sinulta sekä tiimissä että itsenäisesti.

Kiinnostuitko?

Hae heti, sillä aloitamme haastattelut jo hakuaikana ja täytämme tehtävän sopivan henkilön löydyttyä.

Työt alkavat sopimuksen mukaan.

Lisätietoja antaa palveluesihenkilö Salonen Susan numerosta 040 485 60 75 ma-pe klo 10:00-12:00.

Tule osaksi porukkaa, jossa jokaista arvostetaan!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1121 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Palmia Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:486ca99e-7a6f-48bb-b7d3-6db730f89e5c.

Ver las 65 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de aviones/operaria de limpieza de aviones ofertadas.