Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Profesionales de la salud > Tasandusrühma Logopeed

Tasandusrühma logopeed. Estonia

Vacante de Profesionales de la salud en Estonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Tervishoiu tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: PÕHIÜLESANDED

Logopeed töötab iga päev vastavalt õpetajate ja spetsialistidele õppetegevuse ajakavale, osa

tööajast dokumentatsiooni korrastamiseks ja ettevalmistuste tegemiseks, enamuse tööajast

praktiliseks tööks lastega.

Vastavalt vajadusele viib läbi ka nõustamisi lastevanematega.

Logopeed on kohustatud täitma ettenähtud dokumentasiooni:

(kõnekaardid, aastaaruanne).

Tundide planeerimine ja abivajavate laste individuaalsete õppekavade koostamine.

Rühmade õppe-ja kasvatustöö päevikute koostamine.

Rühmaõpetajate juhendamine tema poolt antud ülesannete täitmisel.

Tööks vajalikke vahendite muretsemine.

Omalt poolt pakume: Huvitavat tööd ja arenguvõimalusi,

suvist puhkust (56 päeva),

paindlikku töögrafikut,

lisatasu määramise võimalus (Ida-Virumaa koolieelsete lasteasutuste spetsialistide täiendav

tööjõukulude toetus vastavalt Haridus- ja teadusministri 11.01.2024. a määruse nr 1)

Muud nõuded: Valmisolek meeskonnatööks.

Väga hea suhtlusoskus.

Oskus lapsevanematega koostööd arendada.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Narva Lasteaed Põngerjas (http://pongerjas.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5533024
  • Correo electrónico: jelena.ozornovagmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1572071.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud ofertadas.