Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > electricista de obras > Sähköasentaja Uudellemaalle, Helsinki

Sähköasentaja Uudellemaalle, Helsinki. Helsinki-Uusimaa

Contratación de electricista de obras en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Suomen Energia-Urakointi Oy tarjoaa aurinkosähköön ja sähköautoiluun liittyviä energiaratkaisuja yrityksille, taloyhtiöille ja kotitalouksiin. Autamme asiakkaitamme myös toteuttamaan erilaisia ulkovalaistuksiin ja sähköverkkoihin liittyviä urakointiprojekteja. Toiminta-alueemme keskittyy tällä hetkellä Etelä-Suomeen. Kuulumme energia-alan konserniin KSS Energiaan.

Etsimme asiakkaallemme Suomen Energia-Urakointi Oy:lle Uudenmaan alueelle

SÄHKÖASENTAJIA

Työ pitää sisällään pienjännite-, pääkeskus-, sekä installaatiotyötä(sisäjohtoasennukset).

Menestyäksesi tässä tehtävässä sinulla on vähintään viiden vuoden työkokemus ja kyky itsenäiseen työskentelyyn. Odotamme sinulta sähköalan koulutuksen ja monipuolisen ammattitaidon lisäksi siistiä työnjälkeä, voimassa olevia sähkötyö- ja työturvallisuuskortteja, hätäensiapukorttia sekä BC-ajokorttia. Kärkimiestyökokemuksen katsomme eduksi.

Työtä tehdään pääosin päivävuorossa klo 07-16.

Tarjoamme tehtävään valitulle henkilölle monipuolisen työympäristön, kattavat henkilöstöedut sekä työn vastuullisella, vakaalla ja luotettavalla työnantajalla.

Työsuhde on toistaiseksi voimassa oleva. Työt alkavat heti sopivien henkilöiden löydyttyä. Kyseessä on rekrytointitoimeksianto, jossa työsuhde solmitaan Suomen Energia-Urakointi Oy:n kanssa.

Mikäli kiinnostuit tehtävästä, niin laitathan hakemuksen mahdollisimman pian, mutta viimeistään 26.5.2024 mennessä. Haastattelemme henkilöitä jo hakuprosessin aikana.

Lisätietoja tehtävästä ja hakuprosessista antaa Bolt Worksin rekrytointikonsultti Suvi Manso ( suvi.mansobolt.works / p. 050 428 3965)

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1121 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: Bolt.Works Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:a9a4d8f5-1e2b-4405-a244-9569dc5b61e9.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras ofertadas.