Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > electricista industrial > Sähköasentaja Olkiluotoon, Staffpoint Oy, Eurajoki

Sähköasentaja Olkiluotoon, StaffPoint Oy, Eurajoki

Ofertas de empleo de electricista industrial en Satakunta (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras › electricista industrial.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme Olkiluotoon sähköasentajaa.

Työtehtäviin kuuluu mm. yleiset sähköasennustyöt, automaatiotyöt, sähköiset mittaukset, vianhaku, tarkastukset ja sähköiset operoinnit.

Työskentely tapahtuu maanpäällisissä rakennuksissa sekä toisinaan hämärässä ja kosteassa maan alaisessa kallioluolassa.

Vaatimuksena lähtökohtaisesti itsenäiseen sähkötyöhön kykenevä henkilö, sähkötyöturvallisuuskortti SFS6002 sekä hätäensiapukoulutus. Suomen kielen taito myös vaatimuksena. Automaatio-osaaminen, englannin kielen taito ja erilaisten koneiden käyttökokemus katsotaan eduksi.

Työsopimus solmitaan StaffPointin ja työntekijän välillä. Tehtävään valittavalle henkilölle tehdään suppea henkilöturvallisuusselvitys.

Työ alkaa heti sopivan henkilön löydyttyä ja työ kestää vähintään vuoden 2024 loppuun.

Lisätietoja Anne Varjo 044 4204275, anne.varjostaffpoint.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Satakunta.

Ver 134 ofertas de trabajo en "Satakunta" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: StaffPoint Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:91790bae-c56b-4b8d-a48e-e3951480817f.

Ver las 71 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista › electricista de obras › electricista industrial ofertadas.