Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > empleado administrativo/empleada administrativa > Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) Za Investicije - M/ž

Oferta de trabajo en Eslovenia (Savinjska) de empleado administrativo/empleada administrativa

Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) Za Investicije - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › empleado administrativo/empleada administrativa.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNI SODELAVEC ZA PRIPRAVO POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELOVNO PODROČJE:

- ORGANIZIRANJE, VODENJE IN KOORDINIRANJE DELA NA PODROČJU INVESTICIJ IN INFRASTRUKTURE,

- NAČRTOVANJE, SPREMLJANJE IZVEDBE IN NADZOR INVESTICIJ,

- IZVAJANJE UPRAVNIH IN STROKOVNO TEHNIČNIH NALOG ZA PRAVILNO IN PRAVOČASNO IZVAJANJE AKTIVNOSTI S PODROČJA INVESTICIJ,

- ZAGOTAVLJANJE IZVAJANJA INVESTICIJ IN OPRAVLJANJE NALOG INVESTICIJSKEGA VZDRŽEVANJA NEPREMIČNEGA PREMOŽENJA OBČINE,

- SPREMLJANJE IN KOORDINIRANJE IZGRADNJE OBJEKTOV NA TERENU IN ZAGOTAVLJANJE NADZORA,

- PRIPRAVA PREDLOGOV UKREPOV ZA PRAVOČASNO REALIZACIJO PROJEKTA

- PRIPRAVA PREDLOGOV UKREPOV ZA REALIZACIJO PROJEKTA V PRIMERU ODSTOPANJ OD PROJEKTA TER ZAMUD PRI IZVAJANJU PROJEKTA

- PRIDOBIVANJE PROJEKTNE, GRADBENE IN TEHNIČNE DOKUMENTACIJE TER OSTALE DOKUMENTACIJE IN DOVOLJENJ ZA IZVAJANJE INVESTICIJ,

- SPREMLJANJE SLOVENSKIH IN EVROPSKIH RAZPISOV IN IZVAJANJE STROKOVNIH NALOG NA PODROČJU ČRPANJA SREDSTEV,

- IZVAJANJE POSTOPKOV JAVNEGA NAROČANJA, PODELITVE KONCESIJ IN JAVNO-ZASEBNEGA PARTNERSTVA,

- SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN IZVRŠEVANJU PRORAČUNA TER SPREMLJANJE PORABE SREDSTEV,

- ODGOVARJANJE ZA ZAKONITOST IN PRAVILNOST POSTOPKOV,

- OSTALA DELA PO NAVODILU TAJNIKA OBČINE IN ŽUPANA.

, Zahtevani so naslednji pogoji:

-visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prejšnje)

-magistrsko izobraževanje (druga bolonjska stopnja)

-magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja)

-smer izobrazbe: gradbena

-8 let delovnih izkušenj,

-državljanstvo Republike Slovenije,

-aktivno znanje uradnega jezika, vozniški izpit B kategorije.

Prijava mora vsebovati izpolnjen obrazec Prijava na strokovno tehnično delovno mesto Strokovni sodelavec VII/2 (I), ki je priloga tega razpisa z vsemi ustreznimi izjavami. Celoten razpis je objavljen na spletni strani Občine Prebold. Kandidat vloži prijavo v elektronski obliki, ki jo posreduje na naslov zaposlitevprebold.si , pri čemer veljavnost prijave ni pogojena z elektronskim podpisom.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 265 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 8 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: OBČINA PREBOLD, Hmeljarska cesta 3 , 3312 PREBOLD.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SKOČAJ KLANČNIK TJAŠA
Contact Phone: 03/70 36 407
Contact Email: zaposlitevprebold.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG02622.

Ver las 186 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › empleado administrativo/empleada administrativa ofertadas.