Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Spremač / Spremačica

SPREMAČ / SPREMAČICA. Croacia

Trabajo de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Croacia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Elementary occupations › Cleaners and helpers › Domestic, hotel and office cleaners and helpers › Cleaners and helpers in offices, hotels and other establishments.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

poslovi čišćenja i održavanja

Sveučilište u Rijeci, Pomorski fakultet, 51000 Rijeka, Studentska 2, raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa

  • jednim izvršiteljem/icom na radno mjesto IV vrste spremačica na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom

Uvjeti za obavljanje poslova i zadataka:

Uvjeti za obavljanje poslova i zadatak:

  1. NK
  2. jedna godina radnog iskustva

Probni rad: 1 mjesec.

Pristupnici uz prijavu na natječaj moraju dostaviti životopis, dokaz o odgovarajućoj stručnoj spremi, dokaz o radnom stažu (preslik radne knjižice ili elektronički zapis iz evidencije HZMO), domovnicu i druge dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta odnosno isprave iz kojih je razvidno da ispunjavaju navedene uvjete za obavljanje poslova i zadataka.

Pristupnici cjelokupnu dokumentaciju dostavljaju u presliku. S pristupnicima koji su podnijeli pravodobnu i urednu prijavu te ispunjavaju formalne uvjete natječaja provest će se intervju prema potrebi.

Pristupnici koji ostvaruju pravo na prednost prilikom zapošljavanja sukladno člancima 101. i 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji, uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici

Pristupnici koji ostvaruju pravo na prednost prilikom zapošljavanja sukladno članku 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata, uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici

Ako pristupnici ostvaruju pravo prednosti po posebnom zakonu dužni su uz prijavu na natječaj pozvati se na to pravo, te priložiti prijavi dokaze o ispunjavaju tih uvjeta (pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata i 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom).

Strani državljani dužni su priložiti i dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (napredna razina).

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose jednako na oba spola.

Podnošenjem prijave na natječaj pristupnik daje privolu Sveučilištu u Rijeci, Pomorskom fakultetu, kao voditelju zbirke osobnih podataka za prikupljanje, obradu i korištenje osobnih podataka navedenih u prijavi za natječaj, te dokumentaciji dostavljenoj kao prilog prijavi, a u svrhu provođenja natječajnog postupka i odabira kandidata u skladu sa odredbama Uredbe EU 2016/679.

Natječajna dokumentacija neće se vraćati te će se sa istom postupati u skladu sa odredbama Uredbe EU 2016/679.

Prijave na natječaj pristupnici moraju dostaviti u roku od 8 dana od dana raspisivanja ovog natječaja na mrežnoj stranici Fakulteta na mail: zaposljavanjepfri.uniri.hr

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Sveučilište u Rijeci, Pomorski fakultet pridržava pravo ne odabira pristupnika prijavljenih na natječaj.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Pomorski fakultet u Rijeci.

Instrucciones para solicitar:

Email: zaposljavanjepfri.uniri.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 18 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2490157.

Ver las 382 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.