Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de formación profesional > Sos Predstavnik/ica Za Prikupljanje Donacija

SOS PREDSTAVNIK/ICA ZA PRIKUPLJANJE DONACIJA. Croacia

Contrato de Profesores de formación profesional en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Vocational education teachers › Vocational education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Misija SOS Dječjeg sela Hrvatska je stvaranje obitelji za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi. Cilj nam je pružiti djeci sigurno i sretno djetinjstvo te im pomoći da oblikuju svoju budućnost.

Tvoja uloga

  • biti važan dio tima koji prikuplja donacije za rad SOS Dječjih sela – Lekenik i Ladimirevci

Što ćeš raditi

  • komunicirati s građanima
  • upoznavati građane s radom SOS Dječjih sela
  • uključivati građane u Klub prijatelja

Što očekujemo

  • da razumiješ našu misiju i da želiš biti dio te misije
  • da si komunikativna, pristojna, ljubazna i odgovorna osoba
  • da voliš učiti i razvijati nove vještine

Što pružamo

  • podrška u radu: uvodna edukacija, mentor, razvojne edukacije, plan razvoja karijere
  • organizacija rada: terenski rad (do 5 sati dnevno), rad 5 dana u tjednu (pon – pet), fleksibilnost u dogovoru oko radnih sati (puno ili nepuno radno vrijeme)
  • osobna primanja: ugovor o radu uz osnovnu plaću, stimulativni dio plaće te dodatke na plaću (prijevoz, prehrana …)
  • prilika da radiš u uvažavajućem okruženju te da na kraju dana budeš ponosan na svoj rad i doprinos u stvaranju brižnog doma za djecu koja odrastaju u SOS Dječjim selima

Ovaj posao prikladan je za sve generacije

  • za mlade – prvi posao
  • za iskusne – nova prilika
  • za umirovljenike – dodatni prihod (rad na pola radnog vremena bez prekida mirovine)

Priključi se našem timu i unesi promjenu u živote djece!

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: SOS-DJEČJE SELO HRVATSKA.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2473522.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional ofertadas.