Europeos.es : Inicio > Trabajo en Letonia > Sociālais Darbinieks

SOCIĀLAIS DARBINIEKS. Letonia

Ofertas de trabajo en Letonia

Descripción de la oferta de trabajo:

Amata mērķis: veikt sociālā darbinieka pienākumus.

Galvenie amata pienākumi:

identificēt klienta sociālās problēmas un izvērtēt sociālo situāciju lai palīdzētu klientam  risināt radušās grūtības un motivēt viņu pārmaiņām;

atbalstīt klienta pašnoteikšanās spējas, spējas pielāgoties sociālajai un fiziskajai videi;

sociālo gadījumu risināšanā apzināt un piesaistīt nepieciešamos resursus, ievērojot sociālā darba specifiku dažādās prakses jomās;

informēt un konsultēt klientus par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību un pakalpojumiem;

organizēt vai sniegt klientam nepieciešamos sociālos pakalpojumus un sociālo palīdzību;

sniegt klientam profesionālu un kvalitatīvu atbalstu.

Mēs piedāvājam:

mūsdienīgu darba vidi;

lielisku, atsaucīgu un zinošu kolēģu atbalstu;

stabilu atalgojumu no 1100 līdz 1250 EUR (pirms nodokļu nomaksas);

Prasības pretendentiem:

augstākā izglītība (otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā);

prasme pielietot normatīvos aktus;

prasme sagatavot rakstiskus ziņojumus un atbildes vēstules;

patstāvība uzdevumu izpildē un prasme organizēt savu darbu;

labas iemaņas darbā ar datoru (Datorprogrammu lietošana: MS Office, Internet Explorer) un biroja tehniku;

ļoti labas (C1) latviešu valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas saziņai ar klientiem ar diagnozi Demence vēlīnā stadijā, Ukrainas bēgļiem un to tuviniekiem;

labas saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem.

CV sūtīt līdz uz e-pastu- biedriba.agateinbox.lv

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 1.

Experiencia: 1 años.

Empleador: SIA "Aprūpes centrs "AGATE"".

Forma de contacto:

  • Dirección: Bruņinieku iela 8 - 5A, Rīga
  • Teléfono: +371 26008853
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: inese.lagzdinainbox.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240220-40.