Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Službeni Voznik Za Upravo - M/ž

SLUŽBENI VOZNIK ZA UPRAVO - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Ofertas de empleo en Podravska (Eslovenia)

Descripción de la oferta de trabajo:

VOZNIKI OSEBNIH VOZIL, TAKSIJEV IN LAHKIH DOSTAVNIH VOZIL, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, GLAVNE NALOGE IZBRANEGA KANDIDATA BODO:   PREVOZI ČLANOV UPRAVE IN PO POTREBI DRUGIH ZAPOSLENIH V SKUPINI PP PO SLOVENIJI IN TUJINI,  VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE POSLOVNIH VOZIL, VODENJE POSLOVANJA IN UPRAVLJANJA STROŠKOV POVEZANIH Z VOZILOM IN VOŽNJO, VODENJE POTOVALNEGA DNEVNIKA IN URNIKA, ODGOVARJA ZA TEHNIČNO VZDRŽEVANJE VOZILA, NAČRTOVANJE POSLOVNE POTI, UPORABLJA NAVIGACIJSKA ORODJA IN APLIKACIJE ZA NATANČNO IN PRAVOČASNO NAČRTOVANJE POTOVANJ, PROFESIONALEN IN VLJUDEN ODNOS DO POTNIKOV, PO POTREBI DOSTAVLJA POSLOVNO DOKUMENTACIJO STRANKI ALI DRUGIM POSLOVNIM ENOTAM,  POSKRBI, DA JE POSLOVNO VOZILO VES ČAS PRIPRAVLJENO ZA UPORABO Z ZADOSTNIM GORIVOM IN OPREMO, DODATNE NALOGE PO DOGOVORU Z NADREJENIM ZA POTREBE PREDSEDNIKA UPRAVE.  OD VAS PRIČAKUJEMO:  NAJMANJ 2 LETI IZKUŠENJ KOT POKLICNI VOZNIK, OSNOVE UPORABE PROGRAMOV IN APLIKACIJ IT, DOBRO GEOGRAFSKO POZNAVANJE SLOVENIJE, PROMETNO POZNAVANJE REGIJE PREDNOST, ODLIČNE NAVIGACIJSKE SPOSOBNOSTI, SPOSOBNOST SAMOORGANIZIRANJA IN UPRAVLJANJA ČASA, PRILAGODLJIVOST IN RAZPOLOŽLJIVOST ZA NEPREDVIDENE POSLOVNE POTREBE, ODLIČNE KOMUNIKACIJSKE IN MEDOSEBNE VEŠČINE, FIZIČNA VZDRŽLJIVOST ZA OBČASNA DALJŠA POTOVANJA, ODLIČNO POZNAVANJE PROMETNIH PRAVIL, ODLIČNO POZNAVANJE NAJBOLJŠIH PRAKS PROMETNE VARNOSTI, OBČUTEK ZA ČUVANJE ZAUPNIH INFORMACIJ IN POSLOVNIH SKRIVNOSTI., ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 426 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PERUTNINA PTUJ reja perutnine, proizvodnja krmil, perutninskega mesa in izdelkov, trgovina in storitve d.o.o., Potrčeva cesta 10 , 2250 PTUJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA PP KADROVSKA
Contact Phone: + 386 (0)2 749 0100
Contact Email: zaposlovanjeperutnina.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PE80415.