Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > director de restaurante/directora de restaurante > Salin Vuoropäällikkö / Luoto Kuopio, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Kuopio

Vacantes en Finlandia (Pohjois-Savo) de director de restaurante/directora de restaurante

Salin Vuoropäällikkö / Luoto Kuopio, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Kuopio

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante.

Traducción de la profesión: Johtajat › Hotelli- ja ravintola-alan, vähittäiskaupan ja muiden palvelualojen johtajat › Hotellin- ja ravintolanjohtajat › Ravintolanjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kuopion sataman aallonmurtajalle kuin pieneksi kyläksi on rakentunut Luoto. Luodossa nautitaan hyvistä hetkistä aitojen makujen, rentouttavien löylyjen ja virkistävien järvikylpyjen huumaavaan tunteen äärellä.

Haemme asiakasyrityksellemme Luoto Kuopiolle salin vuoropäällikköä toistaiseksi voimassa olevaan työsuhteeseen. Työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä. Työ on kokoaikainen, mutta tunnit ovat myös sovittavissa tilanteeseesi sopivaksi.

Vuoropäällikkönä työskentelet salin suorittavassa työssä tarjoten elämyksellisiä ravintolakokemuksia asiakkaille. Johdat tiimisi toimintaa esimerkilläsi, huolehdit tiimisi korkeatasoisen asiakaspalvelun tarjoamisesta ja vastaat vuorojohtamisesta.

Etsimällämme vuoropäälliköllä on jo aiempaa kokemusta vuorojohtamisesta ja salin pyörteistä. Toivomme sinulta hyviä yhteistyötaitoja sekä aitoa intoa luoda asiakkaille elämyksiä. Eduksi katsomme ravintola-alan koulutustaustan.

Kiven heiton päässä torilta, Kallaveden ympäröimänä, Luodossa pääset työskentelemään uniikin konseptin parissa osana hyvinvoivaa ja innostunutta työyhteisöä! Tutustu yritykseen lisää osoitteessa: www.luotokuopio.fi

Jätä hakemuksesi pian nettisivuillamme olevalla lomakkeella, mikäli koet olevasi etsimämme henkilö. Haastattelemme jo hakuaikana ja tehtävä täytetään heti sopivan henkilön löydyttyä.

Lisätietoja tehtävästä antaa Jani Huttunen, p. 050 307 9337, jani.huttunenohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Savo.

Ver 156 ofertas de trabajo en "Pohjois-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1a1b0c57-851c-4f96-92b1-d5894904fbb8.

Ver las 129 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante ofertadas.