Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales > Sairaanhoitaja, Attendo Tuulikki, Attendo Oy, Tornio

Sairaanhoitaja, Attendo Tuulikki, Attendo Oy, Tornio

Trabajar en Finlandia (Lappi) de enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales.

Traducción de la profesión: Erityisasiantuntijat › Terveydenhuollon erityisasiantuntijat › Hoitotyön erityisasiantuntijat › Ylihoitajat ja osastonhoitajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme sitoutunutta, sydämellistä ja osaavaa sairaanhoitajaa Attendo Tuulikkiin Tornioon. Työ on vuosiloman sijaisuus ajalle 15.5-31.8.2024.  Työaika on arkisin, aamuvuoroja. Työ sisältää perushoitotyötä.

Oletko etsimämme henkilö?

Meillä Tuulikissa työviikkoosi voi esimerkiksi kuulua:  Asukkaiden päivittäisestä hoivasta huolehtimista, terveydentilan seurannasta, lääkäriyhteistyöstä, läheisyhteistyöstä ja kokonaisvaltaisesta hoidosta yhdessä muiden työryhmän jäsenten kanssa.

Etsimme tiimiimme innostunutta sairaanhoitajaa. Sairaanhoitajat ovat tiimimme kantavia voimavaroja, tärkeitä hengenluojia ja vahvoja vaikuttajia. Heidän ansiostaan asiakkaamme saavat hyvää hoitoa ja heidän arkensa on turvallista ja mielekästä. Siksi haluamme sinun viihtyvän ja kokevan olevasi juuri oikeassa paikassa, tekemässä työtä, jolla on merkitys. Olethan tiimityöskentelijä, joka arvostaa ja ymmärtää ihmisten erilaisuutta. Pystyt myös itsenäisiin päätöksiin ja voit toimia ammatillisena tukena lähihoitajille.

Tätä tehtävää varten sinulla täytyy olla:

- Sairaanhoitajan koulutus

- Tartuntatautilain 48 §:n tarkoittama rokotussuoja asiakkaiden ja potilaiden suojaamiseksi koko työsuhteen voimassaoloajan ajaksi

- Hygieniapassi, tai valmius sen suorittamiseen kolmen kuukauden kuluessa työsuhteen aloittamisesta

- Rikosrekisteriote yli kolmen kuukauden mittaisessa työsuhteessa

Odotamme sinulta paljon, joten sinä voit odottaa myös meiltä seuraavia asioita:

- Olemme aina valmiit tukemaan sinua, kun haluat kehittyä ja edetä työssäsi.

- Uskomme, että tulet viihtymään työpaikallasi, sillä Attendo-kotimme ovat huippuluokkaa: kalusteemme ovat laadukkaita, tilat valoisia ja sisustukset yksilöllisiä sekä kodikkaita. Meillä huolehditaan myös viheraluesuunnittelusta ja pihanäkymien viihtyisyydestä.

- Olemme sitoutuneet hyvään esimiestyöhön. Varmistamme, että esimiehesi tukee sinua ja auttaa sinua jaksamaan työssäsi.

Arvokasta työtäsi tasapainottamaan ja jaksamistasi tukemaan olemme koonneet etuja myös arkeesi. Työsuhde-etuihimme kuuluvat esimerkiksi:

- Tyky-päivät ja ilmainen kahvi/tee töissä

- Kattava työterveyshuolto

- Liikuntaa ja kulttuuria mahdollistava ePassi, jota voit käyttää esimerkiksi elokuva- ja konserttilippuihin, urheiluharrastukseesi tai vaikkapa hammaslääkärilaskuihin.

- Henkilöstöetuohjelma, joka tarjoaa etuja usealle eri palveluntuottajalle

Työsuhteen ehdoissa ja palkkauksessa noudatamme yksityisen sosiaalipalvelualan työehtosopimusta. Kokemusvuosista riippuen kuukausipalkka on 2557,85-2787,99 .

Tule tekemään laadukasta työtä mukavaan tiimiin!

Kiinnostuitko?

Lähetä hakemuksesi 14.4.2024 mennessä. Emme malta odottaa, että kuulemme sinusta! Vastaamme jokaiselle hakemuksen lähettäneelle ja tiedotamme hakuprosessin etenemisestä.

Heräsikö kysymyksiä?

Lisätietoja antaa hoivakodinjohtaja Katja Niska 0444072391, katja.niskaattendo.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Lappi.

Ver 143 ofertas de trabajo en "Lappi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Attendo Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:ab5cc35b-5899-473d-ace1-cf1a7de0bef1.

Ver las 403 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero responsable de cuidados generales/enfermera responsable de cuidados generales ofertadas.