Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos > Rengastyöntekijöitä Sesonkiin, Suomen Henkilöstöpooli Oy, Kangasala

Rengastyöntekijöitä sesonkiin, Suomen Henkilöstöpooli Oy, Kangasala

Oferta de empleo en Finlandia (Pirkanmaa) de encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Konepaja- ja valimotyöntekijät sekä asentajat ja korjaajat › Koneasentajat ja -korjaajat › Moottoriajoneuvojen asentajat ja korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme Kangasalan Euromasterille RENGASTYÖNTEKIJÖITÄ kevään rengassesonkiin!

VARMISTA PAIKKASI TULEVASSA SESONGISSA HAKEMALLA TYÖPAIKKAA JO NYT!

Mahdollisia työtehtäviä ovat rengasasennukset, rengaspesut, hyllytys, autonkuljetus ja asiakaspalvelu. Aikaisempi kokemus vastaavista tehtävistä ei ole välttämätöntä, koska työtehtäviin perehdytetään. Ilmoitathan hakemuksen yhteydessä missä tehtävässä olet kiinnostunut työskentelemään.

Työ on sesonkiluonteista ja työt alkavat keleistä riippuen maalis-huhtikuun aikana. Töitä tehdään sesongin aikana pääsääntöisesti arkisin klo 8-17 välillä. Viikoittaiset työtunnit vaihtelevat sesongin tilanteen mukaan.

Odotamme hakijoilta:

- Toimeen tarttuvaa ja reipasta työotetta

- Hyvä peruskuntoa ja kestävyyttä

- Suomen- tai englanninkielen taitoa

- Aiempi kokemus vastaavista tehtävistä töiden, opintojen tai harrastusten kautta katsotaan eduksi!

Tarjoamme:

- Määräaikaisen (1-3kk kestävän) työsuhteen

- Kattavan perehdytyksen työtehtäviin

- Kilpailukykyisen palkkauksen

- Yksityisen työterveyshuollon

- Vapaa-ajan tapaturmavakuutuksen

- Henkilökohtaista palvelua koko työsuhteesi ajan

- Palkan saat halutessasi joka perjantai!

Hakuohjeet ja lisätiedot

Kiinnostuitko tehtävästä? Varmista paikkasi rengassesongissa ja hae paikkaa kotisivuillamme. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana ja avoinna olevat paikat täytetään heti sopivien henkilöiden löydyttyä! Hakuaika on 25.3.2024 asti.

Heräsikö kysyttävää? Voit pyytää lisätietoja tehtävästä puhelimitse tai helposti WhatsAppin välityksellä (arkisin 8-16). Lisätietoja antaa Mirva, 040 580 1505.

www.henkilostopooli.fi (https://www.henkilostopooli.fi/)

Henkilöstöpoolilla on pitkä ja monipuolinen osaaminen henkilöstöpalvelualalta ja toimimme useilla eri toimialoilla. Olemme luotettava ja reilun pelin hengessä toimiva kumppani niin työntekijöillemme kuin asiakkaillemme. Meille on tärkeää, että jokainen työpäivä, jonka toteuttamisessa saamme olla mukana, on onnistunut.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 419 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Suomen Henkilöstöpooli Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:ade6b572-0b72-4d1f-9949-38914f6baf38.

Ver las 34 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines › Mecánicos y reparadores de máquinas › Mecánicos y reparadores de vehículos de motor › encargado de la puesta a punto de los neumáticos/encargada de la puesta a punto de los neumáticos ofertadas.