Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Arquitectos > Regionalni/a Prodajni/a Predstavnik/ica Za Opremanje Interijera

REGIONALNI/A PRODAJNI/A PREDSTAVNIK/ICA ZA OPREMANJE INTERIJERA

Oferta de Arquitectos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Arquitectos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Architects, planners, surveyors and designers › Building architects.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tvoji zadaci uključuju:

  • Pronalazak potencijalnih novih kupaca i obilazak postojećih kupaca (investitora, arhitekata, iznajmljivača)
  • Brand promocija
  • Prezentacija i prodaja robe iz asortimana tvrtke
  • Praćenje projekata kroz cijeli proces: prodajni proces, proces logistike, postprodajni proces
  • Poznavanje proizvoda i mogućnosti proizvodnje
  • Praćenje razvojnih i marketinških aktivnosti
  • Ispitivanje potreba kupaca
  • Praćenje tržišta izgradnje stanova i vila za stanovanje i najam
  • Pružanje stručne pomoći i savjetovanje kupaca
  • Prezentiranje rješenja opremanja prostora
  • Sudjelovanje u radu prodajnih, projektnih ili proizvodnih timova
  • Briga o jačanju i širenju brenda
  • Izvještavanje o aktivnostima i prodajnim rezultatima

Tvoj profil je:

  • imaš pozitivan stav i pokretačku energiju
  • voliš terenski rad i spreman si na putovanja
  • fleksibilan si, komunikativan, voliš timski rad i usmjeren si na prodajni rezultat
  • Posjeduješ vještine prezentiranja, pregovaranja, motiviranja te imaš organizacijske i analitičke sposobnosti
  • imaš radnog iskustva na sličnim poslovima minimalno 2 godine
  • imaš B – kategoriju i uživaš u vožnji
  • poznaješ rad u MS Office-u
  • Dobro govoriš engleski jezik

Nudimo:

  • službeni automobil, laptop, promidžbene materijale
  • fleksibilno radno vrijeme
  • edukacije i okruženje koje potiče osobni i profesionalan razvoj
  • rad u dinamičnom okruženju
  • izazovne i raznolike radne zadatke
  • nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PRIMA NAMJEŠTAJ d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: rklimesprima-namjestaj.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:2443132.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores › Arquitectos ofertadas.