Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios > Puhastusteenindaja

Puhastusteenindaja. Estonia

Ofertas en Estonia de operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios.

Traducción de la profesión: Lihttöölised › Koristajad ja abilised › Abilised ning koristajad kodudes, hotellides ja kontoris jms asutustes › Abilised ning koristajad kodudes, hotellides jms asutustes.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Kodude ja kontorite regulaar- ehk hoolduspuhastus ning suurpuhastused: vajaduspõhine puhastus ja korrastamine.

Kodude ja kontorite ehitusjärgsed ja kolimisjärgsed puhastused.

Puhastusvahendite ja materjalide haldamine.

Abivalmidus ja positiivne suhtumine ning suhtlus klientidega.

Omalt poolt pakume: Toetavat tiimijuhti ja meeskonda.

Võimalus lisaraha teenida.

Osalise või täiskohaga tööd.

Tööd graafiku alusel.

Korralikud ja ergonoomilised töövahendid tööandja poolt.

Arenemisvõimalusi.

Füüsiliselt aktiivset tööd.

Muud nõuded: Hea kui omad B-kategooria juhiluba.

Räägid suhtlustasemel eesti keelt, kasuks tuleb kindasti ka inglise keele oskus suhtlustasandil.

On olemas mingisugune eelnev kogemus puhastusvaldkonnas ning soovid õppida ka juurde.

Oled aus, kohusetundlik, pead kinni kellaaegadest.

Sulle meeldib tempokas ja aktiivne töö.

Armastad puhtust.

Sulle sobib töö meeskonnas ja eraldi.

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,25-1

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Keranus OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +3725203183
  • Correo electrónico: infokeranus.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1571674.

Ver las 589 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Limpiadores y asistentes › Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas › Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos › operario de limpieza de edificios/operaria de limpieza de edificios ofertadas.