Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico > Prvostupnik / Prvostupnica Radiološke Tehnologije

PRVOSTUPNIK / PRVOSTUPNICA RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE

Empleo de Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Health associate professionals › Medical and pharmaceutical technicians › Medical imaging and therapeutic equipment technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju čl. 36. Statuta 025-01/19-01/6 URBROJ:2186-01-10-19-4 od 17.6.2019. i čl. 24 Temeljnog kolektivnog ugovora za javne službenike i namještenike (NN br 56/22 i 127/22) Dom zdravlja Varaždinske županije, raspisuje

JAVNI NATJEČAJ

za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme

„prvostupnik/prvostupnica radiološke tehnologije (m/ž)„ - 1 izvršitelj.

UVJETI:

  • završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij radiološke tehnologije (prvostupnik)
  • položen stručni ispit
  • odobrenje za samostalan rad (licenca)
  • poznavanje rada na računalu
  • 1 godina radnog iskustva.

Uz prijavu, kandidati su dužni priložiti:

  1. zamolbu
  2. životopis
  3. dokaz o državljanstvu (osobna iskaznica, putovnica ili domovnica)
  4. dokaz o stupnju obrazovanja
  5. E - zapis o radnom stažu iz HZMO-a
  6. Uvjerenje suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)
  7. Odobrenje za samostalan rad HKZR.

Dokumentacija se dostavlja u neovjerenim preslikama, a izabrani kandidat dužan je nakon donošenja odluke o odabiru dostaviti na uvid originalne dokumente.

Prijavom na natječaj kandidati daju privolu Domu zdravlja za obradu osobnih podataka navedenih u prijavi u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka.

Prijave s potrebnom dokumentacijom podnose se ili preporučenom poštanskom pošiljkom ili osobno na urudžbeni zapisnik u roku od osam (8) dana od objave natječaja na adresu:

DOM ZDRAVLJA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

Kolodvorska 20, 42 000 Varaždin

„Za javni natječaj – ne otvaraj“.

Dom zdravlja Varaždinske županije pridržava pravo, bez obrazloženja, djelomično ili u cijelosti, u svako doba poništiti natječaj.

Ako kandidat ostvaruje pravo na prednost kod zapošljavanja prema posebnom zakonu, dužan se pozvati na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Da bi ostvario tu prednost kandidat mora uz prijavu dostaviti dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta kao i rješenje ili potvrdu o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo navedeno pravo, dokaz iz kojeg je vidljivo na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca te dokaz da je nezaposlen.

Rezultati izbora bit će objavljeni u zakonskom roku na oglasnoj ploči i na web-stranici Doma zdravlja Varaždinske županije.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: DOM ZDRAVLJA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Kolodvorska 20, 42 000 Varaždin

Zamolba: Kolodvorska 20, 42 000 Varaždin

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:2443401.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de la salud › Técnicos médicos y farmacéuticos › Técnicos en aparatos de diagnóstico y tratamiento médico ofertadas.