Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > supervisor de producción de equipo electrónico/supervisora de producción de equipo electrónico > Projektipäällikkö, Visio Henkilöstöratkaisut Kaakko Oy, Mäntyharju

Trabajos en Finlandia (Etelä-Savo) de supervisor de producción de equipo electrónico/supervisora de producción de equipo electrónico

Projektipäällikkö, Visio Henkilöstöratkaisut Kaakko Oy, Mäntyharju

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de producción/supervisora de producción › supervisor de producción de equipo electrónico/supervisora de producción de equipo electrónico.

Traducción de la profesión: Asiantuntijat › Luonnontieteiden ja tekniikan asiantuntijat › Työnjohtajat kaivos-, teollisuus- ja rakennustoiminnassa › Teollisuuden työnjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme Elvera Oy:lle projektipäällikköä Mäntyharjulle

Työssäsi vastaat nimettyjen kaapeli-tv ja valokuituverkkojen rakentamisprojektien suunnittelusta ja rakennuttamisesta. Huolehdit projektien aikataulutuksesta, turvallisuudesta, kustannusseurannasta, resursseista ja laadusta.

Kuulostaako haasteelliselta? Niin pitääkin! Tukenasi tehtävässä on kokeneiden työkavereiden tuki. Arvostamme kokemusta tietoliikenneverkon suunnittelusta ja rakennuttamisesta sekä projektijohtamisesta. Tietoliikenne-, sähkö- tai rakennusalan tuntemus sekä KeyCom-verkkotieto- ja SNET-verkonhallintajärjestelmien osaaminen ovat etu, mutta aito kiinnostus ja halu kehittyä merkitsevät meille eniten. Toivomme matkustusvalmiutta, koska toimimme usealla paikkakunnalla. Positiivisella, periksiantamattomalla ja rohkealla otteella pärjäät mainiosti. Olemme kiinnostuneita kuulemaan, miten juuri sinä tulet tehtävässä menestymään.

Tarjoamme sinulle mahdollisuuden etätyöskentelyyn tilanteen salliessa. Palkkauksessa noudatamme Energiateollisuuden työehtosopimusta.

Elverassa saat tehdä merkityksellistä työtä ja kasvavassa yhtiössä sinulla on mahdollisuus kehittyä ja kehittää. Teemme töitä arvojemme mukaisesti yhdessä, inhimillisesti, ammattiylpeydellä ja rohkeasti. Saat ympärillesi tiimin, joka tekee töitä tosissaan, muttei totisena. Paikallisesti vahva ja maantieteellisesti laaja toimintaympäristömme tarjoaa lukuisia mahdollisuuksia ja urapolkuja itsesi näköisen tulevaisuuden rakentamiseksi.

Työsuhde alkaa heti ja on voimassa toistaiseksi.

Rekrytointia hoitaa Visio Henkilöstöratkaisut ja siellä lisätietoja tehtävästä antaa Sami Klemi, 040 821 8840, sami.klemivisiohr.fi

Me haluamme tietää mikä on sinun VISIOSI työuralle ja miten voimme auttaa sen toteuttamisessa!

VISIO Henkilöstöratkaisut on uuden ajan henkilöstöpalvelualan yritys ja meillä sinua palvelevat myös omistajat itse. VISIO on perustettu tarjoamaan työntekijöille rehellisiä ja aitoa kohtaamista. Tavoitteenamme on tarjota mahdollisimman vakaa työympäristö jokaiselle työntekijällemme.

VISIOn työntekijänä sinun ei tarvitse huolehtia siitä, onko palkka oikein ja ajallaan maksettu. Työvaatteet ovat laadukkaat ja työntekijöille on järjestetty yksityinen työterveyshuolto.

Me kuuntelemme toiveitasi, sillä me pidämme sinusta huolta. Sinä voit keskittyä ainoastaan olennaiseen, eli tekemään työsi hyvin. Sen minkä juuri sinä osaat parhaiten.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Savo.

Ver 124 ofertas de trabajo en "Etelä-Savo" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: VISIO Henkilöstöratkaisut Kaakko Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:7aeb2d9c-3c87-4bae-8128-30bc8d60cee5.

Ver las 4 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción › Supervisores de industrias manufactureras › supervisor de producción/supervisora de producción › supervisor de producción de equipo electrónico/supervisora de producción de equipo electrónico ofertadas.