Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria > Pracovník V Sociálních Službách - Přímá Obslužná Péče / Pečovatel-ka, Pracovníci Přímé Obslužné Péče V Oblasti Pobytové Péče

Ofertas de empleo en República Checa (Jihomoravský kraj) de técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria

Pracovník V Sociálních Službách - Přímá Obslužná Péče / Pečovatel-ka, Pracovníci Přímé Obslužné Péče V Oblasti Pobytové Péče

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech › Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví › Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče).

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt: osobně (SSC Modřice, Masarykova 1018, po - pá 7.00 - 15.00 hodin), telefonicky  nebo e-mailem ( d.valachovicovasenecura.cz )

Náplní práce v SeniorCentru je přímá obslužná péče, nácvik jednoduchých denních činností, poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání klientů, manipulace s pomůckami klientů.

Očekáváme: základní nebo střední vzdělání (absolvování kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách není podmínkou, ale výhodou), způsobilost k právním výkonům, samostatnost v rozhodování, zodpovědnost, vlídné jednání, schopnost týmové práce, spolehlivost, trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody: Příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25%, poukázky na nákup, dovolená navíc, bonusy za věrnost, dotované stravování, možnost profesního růstu.?

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 101 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Dana Valachovičová. Tel.: +420 722 960 884. E-mail: d.valachovicovasenecura.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 722 960 884
  • Correo electrónico: d.valachovicovasenecura.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28816160735.

Ver las 510 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria ofertadas.