Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Profesores de formación profesional > Pomoćnik/ica (asistent/ica) Za Dijete S Teškoćama U Razvoju

Ofertas de Profesores de formación profesional en Croacia

Pomoćnik/ica (asistent/ica) Za Dijete S Teškoćama U Razvoju

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Vocational education teachers › Vocational education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (“Narodne novine” br. 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) i Odluci Upravnog vijeća od 15. ožujka 2024. godine (KLASA:601-05/24-01/01, URBROJ:2163-4-12-04-24-27), Upravno vijeće Dječjeg vrtića “Pjerina Verbanac” Labin raspisuje:

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO

POMOĆNIK/ICA (ASISTENT/ICA) ZA DIJETE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

♦ jedan (1) izvršitelj/ica – na određeno, nepuno radno vrijeme, 16 sati tjedno, a najdulje do 31. 8. 2024. godine, upražnjeno radno mjesto

UVJETI za radno mjesto pomoćnika/ice su:

Prema članku 24., 24. a i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“) broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23):

- završeno najmanje četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje,

- završeno osposobljavanje i stečena djelomična kvalifikacija,

- da nije roditelj niti drugi član uže obitelji djeteta kojem se pruža potpora

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

- životopis,

- presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi,

- uvjerenje o nekažnjavanosti za kaznena djela u izvorniku, (ne starije od dana raspisivanja natječaja) sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

- uvjerenje o nekažnjavanosti za prekršajna djela u izvorniku (ne starije od dana raspisivanja natječaja), sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

- potvrdu Hrvatskog zavoda za socijalni rad u izvorniku (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene zaštitne mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanja), (ne starije od dana raspisivanja natječaja)

- preslika dokaza o državljanstvu

- elektronički zapis o radno pravnom statusu u izvorniku (ispis iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od dana raspisivanja natječaja)

Kandidat izabran po natječaju dužan je prije potpisivanja ugovora o radu dostaviti dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta.

Natjecati se mogu i kandidat/kinja koji nemaju završen program edukacije za poslove pomoćnika za djecu s teškoćama u razvoju uz uvjet da isti završe u roku od godinu dana od dana stupanja na snagu Programa za stjecanje djelomične kvalifikacije osobe koje obavljaju poslove pomoćnika za djecu s teškoćama u razvoju.

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola, sukladno članku 13. stavku 3. Zakona o ravnopravnosti spolova (“Narodne novine”, broj 82/08 i 69/17).

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima dužni su uz prijavu na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu, te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema odredbama članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, broj 121/17, 98/19 i 84/21), dužni su uz prijavu na natječaj pored navedenih isprava odnosno priloga priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. stavka I. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji koji su dostupni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“, broj 84/21), uz prijavu na natječaj pored navedenih isprava odnosno priloga dužni su priložiti i dokaze iz stavka I. članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata.

Poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanja prava prednosti:

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f. Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“, broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 180/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), dužni su uz prijavu na natječaj pored navedenih isprava odnosno priloga priložiti potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos kod prethodnog poslodavca.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“, broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužni su uz prijavu na natječaj pored navedenih isprava odnosno priloga priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom te dokaz o tome na koji je način prestao radni odnos kod prethodnog poslodavca.

.Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da Dječji vrtić “Pjerina Verbanac” Labin kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, obrađivati i koristiti osobne podatke u svrhu provedbe postupka natječaja sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka („Narodne novine“, broj 42/18).

Rok za podnošenje prijave je osam (8) dana od dana objave natječaja.

Prijave za natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se poštom, preporučeno u zatvorenoj omotnici na adresu: Dječji vrtić “Pjerina Verbanac” Labin, Prilaz Kršin 2, 52220 Labin s naznakom: “za natječaj - pomoćnik/ica (asistent) za djecu s teškoćama u razvoju - 16 sati tjedno”.

Natječajna dokumentacija se neće vraćati kandidatima.

Zakašnjele prijave kao i prijave s nepotpunom dokumentacijom neće se razmatrati.

Kandidati koji ispunjavaju uvjete iz natječaja biti će pozvani na intervju. Kandidat koji ne pristupi intervjuu smatra se da je odustao od prijave na natječaj i više se ne smatra kandidatom u natječajnom postupku.

O rezultatima provedenog natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim putem u zakonskom roku.

Zadržava se pravo poništenja natječaja.

Natječaj je objavljen dana 20.3.2024. i traje do 28.3.2024. godine.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ PJERINA VERBANAC.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: PRILAZ KRŠIN 2, 52220 LABIN

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2476539.

Ver las 44 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de formación profesional › Profesores de formación profesional ofertadas.