Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > director de restaurante/directora de restaurante > Pizzakokki / Heineken House, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Naantali

Ofertas de empleo en Finlandia (Varsinais-Suomi) de director de restaurante/directora de restaurante

Pizzakokki / Heineken House, Osuma Henkilöstöpalvelut Oy, Naantali

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante.

Traducción de la profesión: Johtajat › Hotelli- ja ravintola-alan, vähittäiskaupan ja muiden palvelualojen johtajat › Hotellin- ja ravintolanjohtajat › Ravintolanjohtajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme asiakasyrityksellemme Kultaranta Resort Oy:lle Heineken House -ravintolaan pizzakokkia kesäsesonkiin 2024. Työt alkavat sopimuksen mukaan toukokuun paikkeilla ja kestävät arviolta syyskuulle saakka. Työ on kokoaikainen, ja tehtävän palkka on neuvoteltavissa huomioiden aiempi osaamisesi.

Pizzakokkina valmistat ravintolan gourmetpizzoja aidossa kiviuunissa tuoreista raaka-aineista. Lisäksi ravintolassa tehdään raikkaita salaatteja. Toivomme sinulta aiempaa kokemusta pizzakokin tehtävistä ja mieluiten kiviuunin käytöstä. Arvostamme alasta aidosti kiinnostunutta henkilöä, jolla on myös halua kehittyä urallaan. Tehtävä edellyttää hygieniapassin.

Kultaranta Heineken House on yhtä kuin rentoa tunnelmaa, kylmiä juomia ja herkullisia pizzoja. Viihtyisä terassi historiallisen Kivinavetan kyljessä viimeistelee kesän huippuhetket hyvässä seurassa.

Mikäli kiinnostuit, jätä hakemuksesi Osuman nettisivuilla olevalla lomakkeella. Haastattelemme hakijoita jo hakuaikana.

Lisätietoja rekrytoinnista antaa Joonas Luotonen, p. 040 718 6733, joonas.luotonenohp.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Osuma Henkilöstöpalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:7f88ac9e-ef97-4fa4-8d46-81103ba3f35e.

Ver las 130 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios › Gerentes de hoteles y restaurantes › Gerentes de restaurantes › director de restaurante/directora de restaurante ofertadas.