Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Letonia > Pirmsskolas Izglītības Skolotājs

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Ofertas de empleo en Letonia

Pirmsskolas Izglītības Skolotājs

Descripción de la oferta de trabajo:

Upesleju sākumskola

aicina darbā

PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU

(profesijas kods 234201)

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbilstoša augstākā izglītība pedagoģijā (var būt students);
  • latviešu valodas prasmes “C” līmenī, ja izglītība nav iegūta latviešu valodā;
  • labas komunikācijas prasmes ar bērniem, vecākiem un kolēģiem;
  • prasmes organizēt un vadīt mācību un audzināšanas darbību pedagoģisko mērķu sasniegšanai, saskaņā ar pirmsskolas izglītības programmas vadlīnijām;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 1560,00 EUR (bruto);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • draudzīgu un profesionālu kolektīvu;
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas.

Darba veikšanas vieta: Upesleju sākumskola, Skolas iela 12, Upeslejas, Stopiņu pagasts, Ropažu novads

País del trabajo: Letonia.

Número de puestos: 5.

Empleador: Upesleju sākumskola.

Forma de contacto:

  • Dirección: Skolas iela 12, Upeslejas, Stopiņu pag., Ropažu nov.
  • Teléfono: +371 26550268
  • Fax: +371
  • Correo electrónico: skolaupeslejuskola.lv

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:240221-141.