Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica > Operativni Inženir Vi (oddajniki In Zveze) - M/ž

Búsqueda de ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Operativni Inženir Vi (oddajniki In Zveze) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije › Inženirji/inženirke elektrotehnike.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ELEKTROTEHNIKE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU IN IZVEDBI PREDELAV IN REKONSTRUKCIJ, SODELOVANJE Z OSTALIMI ENOTAMI PRI PRIPRAVI IN IZVEDBI PROJEKTOV, VZPOSTAVLJANJE, TESTIRANJE IN NADZOR PRENOSNIH IN KOMUNIKACIJSKIH POTI, POSREDOVANJE A/V (AVDIOVIZUALNIH) SIGNALOV, NADZOR IN OCENJEVANJE TEHNIČNE KAKOVOSTI, VODENJE EVIDENC IN PRIPRAVLJANJE POROČIL, KOORDINIRANJE PRODUKCIJSKE SKUPINE, Za delo na omenjenem delovnem mestu se zahteva končana višja strokovna izobrazba (inženir elektrotehnike ali druga višja strokovna izobrazba), vozniški izpit B kategorije, tečaj s področja videa, tečaj s področja avdia in 1 leto delovnih izkušenj s področja RTV produkcije.

Delo na omenjenem delovnem mestu se opravlja v neenakomernem delovnem času (tudi ob vikendih, praznikih oz. po posebnem razporedu).

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas, s 3-mesečnim poskusnim delom.

Delovno mesto je uvrščeno v 33. plačni razred.

Več o razpisu: https://www.rtvslo.si/rtv/narocila-pozivi-in-razpisi/.

Prijavo z ustreznimi dokazili o izobrazbi, dodatnih znanjih in življenjepisom pošljite po pošti: RTV Slovenija, Kadrovska služba, 1550 Ljubljana ali na e-naslov: zaposlitevrtvslo.si ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1240 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: RADIOTELEVIZIJA SLOVENIJA JAVNI ZAVOD, LJUBLJANA, Kolodvorska ulica 2 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Email: zaposlitevrtvslo.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF22247.

Ver las 123 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica ofertadas.